سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آموزش اصول سئو 3 با پیام رسون

1400-03-01 15:07:42 2845 0 0

در دو مقاله قبل تر یعنی آشنایی با اصول سئو 1 و آشنایی با اصول سئو 2 در مورد دو اصل مهم برای بالا رفتن در سرچ گوگل صحبت کردیم.

در این مقاله قصد داریم در مورد سومین اصل یعنی اصول سئو خارجی صحبت کنیم پس تا پایان این مقاله با شیراز اس ام اس همراه باشید.

 

در دنیای امروز خصوصا دنیای دیجیتال اگر هر کاری را روی اصول و چهار چوب قواعد آن انجام دهیم، پیروز می‌شویم و به نتیجه مورد نظر می‌رسیم. پس اگر بخواهید در رتبه بندی گوگل و جست وجوی آن پیروز شوید باید از پنالتی گوگل دوری کنید. منظور از پنالتی گوگل اینست که به هر گونه تاثیر منفی که باعث کاهش رتبه کلمات کلیدی سایت در نتایج جست وجو می‌شود، دوری کنید.

 

لینک چیست؟ به متنی که به صورت پیش فرض به رنگ آبی یا قرمز بوده و زمانی که موس روی آن قرار می‌گیرد، فلش موس به صورت دستی در می‌آید، لینک گفته می‌شود که با کلیک روی آن به صفحه دیگر می‌روید.

در واقع منظور از سئو خارجی همان بک لینک گرفتن است.خزنده گوگل در هنگام ایندکس، صفحات بک لینک های خروجی را دنبال کرده و از آنها در رتبه بندی نتایج جست و جو استفاده می‌کند.

لینک ها به چهار دسته نوفالو، دوفالو، لینک داخلی، لینک خارجی تقسیم می‌شوند.

 

تفاوت لینک داخلی با لینک خارجی :

لینک داخلی لینکی است که صفحات داخل سایت را به یکدیگر وصل می‌کند ولی در لینک خارجی صفحه ای خارج از سایت میزبان سایت شما خواهد بود.

برای اینکه ضروزت لینک ها را متوجه شید به این مثال توجه کنید. اگر اینترنت را یک تار عنکبوت در نظر بگیریم و هر تار عنکبوت را یک لینک و خود عنکبوت هم خزنده ما باشد، شبکه‌ های تار عنکبوت در کنار هم دنیای وب را تشکیل می‌دهند.

 

ضرورت مهم بودن بک لینک چیست؟

در زمان پیدایش موتور جست و جو، خبری از سرچ کنسول و ابزارهای وب مستر نبوده، در نتیجه خزنده ها تنها از طریق دنبال کردن بک لینک ها می‌توانستند به شناسایی و ایندکس صفحات بپردازند.

 

 

اصول سئو خارجی :

1_ کیفیت بک لینک

2_ محبوبیت سایت لینک دهنده

3_ ارتباط میان سایت لینک دهنده و لینک شونده

4_ انکر تکست :

انکر تکست یا متن لنگر به متن لینک شده گفته می‌شود که با کلیک روی آن صفحه ای را به صفحه دیگر وصل می‌کند و باعث می‌شود موتور جست و جو درم بهتری از محتوا داشته باشد.

5_ تعداد کل بک لینک دامنه :

هرچقدر تعداد بک لینک های معتبر بیشتر باشد وضعیت سایت رو به بهبود خواهد رفت.

 

در مقاله های سامانه پیام کوتاه شیراز بیشتر در مورد اصولی صحبت میشود که باعث رشد وترقی در کار شما( حال چه کار اینترنتی باشد یا کار آزاد) ، میشود .در مقاله های اخیر برای کسب و کارهایی که به صورت سایت بوده و با بالا آمدن در سرچ گوگل باعث میشود جذب مشتری بیشتری را به همراه داشته باشید ، صحبت شده است .

شما میتوانید علاوه بر کارهایی که باعث بال امدن سایت شما میشود ، اقدام به  خرید پنل پیامک شیراز کنید و از این طریق هم به کسب و کار خود رونق دهید .

 

جهت خرید پنل پیامک از نمایندگی سامانه پیامک اینجا را کلیک کنید .

برچسب ها: