سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

استراتژی بازاریابی Marketing strategy

1397-12-02 19:28:45 631 0 0

استراتژی بازاریابی Marketing strategy

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

منظور از استراتژی بازاریابی ، به روش ها و تکنیک های گفته میشود ، که تعیین می‌کند یک سازمان چگونه می‌تواند به اهداف بازاریابی خود برسد ، مثلاً ، بر کدام بازارها و محصولات متمرکز شود و برای فعالیت‌های بازاریابی چه مقدار هزینه کند .

بازاریابی را می‌توان آمیزه‌ای از علم و تجربه دانست . با داشتن علم و طریقهی اجرای بازاریابی تجربه‌ای کسب می‌شود که منتهی به راهی برای جذب مشتری است . بازاریاب‌ها از تکنیک‌های گوناگون کیفی و علمی برای ساخت و برآورد استراتژی‌های خود استفاده می‌کنند . هر بازاریابی سعی بر ایجاد و به کارگیری یک برنامهی بازاریابی موفق دارد.

 

 

** پنل پیامک شیراز ** نمایندگی پیامک شیراز ** تبلیغات صوتی **

 

 

هدف از بازاریابی

بازاریابی امیال و نیازهای پاسخ داده نشده را شناسایی می‌کند. همچنین ضمن تعریف و تخمین اندازه یک بازار تعریف شده ، میزان سودآوری آن را نیز اندازه‌گیری می‌کند . به عبارت دیگر بازاریابی ، بخش‌هایی از بازار را به عنوان مناسب‌ترین بخش بازار برای شرکت شناسایی و مشخص می‌کند که شرکت نیز توانایی و امکان عرضه خدمات به آن‌ها را دارد و همچنین مناسب‌ترین محصولات و خدمات مورد نیاز آن بخش را طراحی و معرفی می‌کند. یکی از کارکردهای بازاریابی طی سال‌های اخیر ، تجاری‌سازی می‌باشد . حتی در برخی کتاب‌های جدید ، تجاری‌سازی ترجمه مارکتینگ معرفی شده‌است .

 

** ارسال انبوه سیم کارت ** پنل پیامک ** پنل اس ام اس **

 

 

استفاده از تکنولوژی در بازاریابی

با ظهوری فناوری وب دو ، شبکه‌های اجتماعی ، پرینترهای سه بعدی ، پهبادها و … علم بازاریابی دچار تغییرات جدی و جدیدی شده‌است . برای مثال با دسترسی همگان به وب و امکان مقایسه قیمت‌های محصولات با یکدیگر ، جنگ عرضه‌کنندگان بر سر کاهش قیمت‌ها افزایش یافته‌است . همچنین ظهور شبکه‌های اجتماعی باعث ایجاد بستری مناسب برای تبلیغات ویروسی شده‌است ، که این مهم خود از قدرت عرضه‌کنندگان رسانه‌های سنتی می‌کاهد و قدرت را به خلق کنندگان محتوی می‌دهد. در ارتباط با ظهور پرینترهای سه بعدی می‌توان به بخش عرضه محصول در بازاریابی اشاره کرد و گفت که که با همه گیر شدن پرینترهای سه بعدی و افزایش کیفیت و دقیت آنها ، جابجایی محصولات نهایی کاهش می‌یابد و بیشتر انتقال مواد خام صورت می‌پذیرد.

 

 

صفحات اجتماعی گزینه مناسب برای تبلیغات

بازاريابى ، در صفحات اجتماعى ،  به كاربرد اصول ، مفاهيم و ابزار بازاريابى براى حل مشكلات تحولات اجتماعى اشاره دارد . برنامه هاى بازاريابى اجتماعى به منظور تأثير بر رفتار افراد براى توسعه ى رفاه خود و جامعه شان طراحى شده‌اند . بازاريابى اجتماعى با مسائل بازاريابى كلان درگير است ، اما در كل يك ديدگاه بازاريابى خرد را در پيش مى گيرد ، كه بدين جهت برنامه هاى بازاريابى اجتماعى معمولاً توسط سازمان هاى جدا برنامه ريزى و اجرا مى شوند كه بر مورد خاصى تمركز دارند . كمپين هاى بازاريابى اجتماعى فراتر از تبليغات در رسانه هاى چاپى، راديو و تلويزيون هستند . آن‌ها ممكن است شامل ابزار هاى وسيع ترى مانند اسپانسرينگ يا بازاريابى آنلاين باشند . كمپين هاى سلامتى عمومى براى كاهش مصرف سيگار ، نوشيدن الكل ، مصرف مواد مخدر ، پرخورى و رابطه جنسى پرخطر هدف گذارى كرده‌اند . كمپين هاى محيط زيستى گفتگو و حمايت از صحراها و بيابان‌ها ، هواى پاك و بهره ورى انرژى را ترويج مى كنند . در حالى كه سايرين مواردى همجون برنامه ريزى خانواده ، حقوق انسانى ، فساد و جنسيت را همچون برابرى نژادى پيگيرى مى نمايند .

 

** تبلیغات پیامکی ** ارسال بلک لیست ** پیام رسون **

 

 

كمپين هاى بازاريابى اجتماعى معمولاً توسط سازمان هاى دولتى و غيردولتى اداره مى شوند . هر چند سازمان هاى شركتى هم ممكن است در كمپين هاى بازاريابى اجتماعى فعاليت كنند فارغ از اینکه شما وب سایت دارید یا خیر ، هر سوشال (یا همان شبکه اجتماعی) می‌تواند برای شما ، نشانگر یک بازار کامل در عرصه اینترنت باشد. امروزه تعداد بازاریاب ‌هایی که بدون سایت تنها از طریق شبکه‌های اجتماعی به شکل مستقیم اقدام به توسعه بازار خود می‌نمایند بسیار زیاد هستند. این فضاها به صورت رایگان در اختیار استفاده‌کنندگان از اینترنت قرار گرفته‌است وبلاگ‌ها یکی از انواع این فضاها در کنار سوشال‌ها هستند ، که همگان در آن می‌توانند به صورت رایگان اقدام به ساخت صفحات شخصی نموده و از فضای آن‌ها برای نشر اطلاعات محصولات خود استفاده نمایند.

 

 

برای مشاوره رایگان ، با ما تماس بگیرید.

07137325725**09164900129

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه