سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

استراتژی های افزایش بازده تبلیغات پیامکی

1397-12-14 20:07:35 579 0 0

 افزایش بازده تبلیغات پیامکی

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

از ، زمانی که گوشی های هوشمند و سپس برنامه های تلفن همراه به جهان معرفی شده اند ، تقریبا  یک دهه  میگذرد ، در این میان صنعت بازاریابی و تبلیغات نقش مهمی در به ثمر نشستن تمامی اهداف تجاری را به عهده دارد ، با پیشرفت تکنولوژی و فنآوری و هزینه های هنگفت و نجومی در بازاریابی و تبلیغات ، شرکتها ، صاحبان مشاغل و کسب و کارهای کوچک به فکر  راه حل های نوین و کم هزینه و در عین حال پر بازده افتادند .

 

در بین گزینه ها و راههای متعدد در تبلیغات و بازاریابی ، برخورداری و استفاده از تلفن همراه و استراتژیهای نوین تلفن همراه در امر تبلیغات پیامکی و بازاریابی اس ام اسی ، بهترین انتخاب موجود جهت پیشرفت و ترقی و ارتقاء کسب و کار و تجارت است .

 

بهترین استراتژی برای حفظ چشم انداز و حفظ روابط با مشتریان کدام است و راه حل های آن چیست و چه چیزی آنها را موثر می سازد؟

 

 

**پنل اس ام اس ** پنل پیامک  ** نمایندگی پیامک شیراز **

 

 

 

** وب پاسخگو

 

یک راه حل جدید در مورد تاکتیک های بازاریابی تلفن همراه ، طراحی وب پاسخگو است که عملکرد یک وب سایت را بر اساس اندازه صفحه نمایش دستگاه و قابلیت های مشاهده ، تعریف میکند . این که آیا مرور و مشاهده محتوای سایت از لپ تاپ ، گوشی هوشمند یا دسکتاپ  صورت گرفته ، وب پاسخگو آن را مشخص میکند ، طراحی وبسایت پاسخگو ، امکان مشاهده ی  اعوجاج منفی و سایر مسائلی که هنگام مرور یک سایت شامل این ویژگی نمی شود ، ایجاد می شود . طراحی وبسایت پاسخگو تنها نیاز به یک کد و یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) را دارد ، و افزودن ویژگی های جدید ، انتشار محتوای جدید و رفع مشکلات سایت را آسان می کند .

 

 

** ترفندهای تلفن همراه

 

توسعه برنامه های موبایل ، باعث ایجاد یک راه کاملا نوین و جدید برای کسب و کارها شد ، تا خود را به بازار عرضه کنند . کمپین های بازاریابی موبایل ، روز به روز بزرگتر ، بهتر و شخصی تر می شوند ، زیرا ارتباط با کاربران آسان می شود . این که آیا برنامه های بومی یا ترکیبی استفاده می شود ، بستگی به استراتژی بازاریابی تلفن همراه شرکت دارد ، گزینه های بومی تنها برای یک سیستم عامل خاص مانند : آندروید یا iOS ساخته شده است ، در حالی که برنامه های ترکیبی برای استفاده در سیستم عامل های متعددی ایجاد شده است.

 

 

نکته جالب اینجاست ، که هر برنامه خرید ، به اجازه می دهد تا کاربران برای سفارش سریع و آسان ، با اسکن بارکد ، محصولات مورد علاقه خود را تهیه کنند . برنامه های موبایل راه ایده آل برای افزایش آگاهی درباره برند و ایجاد حس وفاداری در  مشتری میشود .

 

 

** ارسال بلک لیست ** ارسال انبوه سیم کارت ** پیام رسون **

 

 

وب سایت اختصاصی تلفن همراه

 

یکی از تاکتیک های کلیدی بازاریابی تلفن همراه ، ایجاد وب سایت های اختصاصی تلفن همراه است که  به طور کامل برای استفاده از تلفن همراه بهینه سازی شده  باشد . این استراتژی بازاریابی تلفن همراه بسیار مؤثر است هنگامی که یک کسب و کار به دنبال تحلیل و تشخیص مشتریان است ، اما وب سایت شرکت به طور کامل در دسترس برای انجام کار نیست و یا هنوز در مرحله نوسازی است . یک راه موثر برای جلب توجه و جذب مخاطب ، ایجاد وب سایت های اختصاصی تلفن همراه است که به کسب و کارها اجازه می دهد تا به میزان قابل توجهی از کمپین های بازاریابی موبایل بهره مند شوند.

 

 

به یاد داشته باشید ، استفاده از همه این راه حل های بازاریابی تلفن همراه ، بسیار مهم است ، همچنین ، استفاده از  اینترنت همراه ، به طور چشمگیری در حال افزایش است . از این راه حل ، در کمپین های بازاریابی پیامکی ، استفاده کنید و پیشرفت  ، چشمگیرخود را مشاهده کنید .

 

 

 

 .ما این توان را داریم ، تا ، صدایتان را ، به گوش همه برسانیم  

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

**09164900129**07137325725**