سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

امکانات ، مزایا ، ویژگی های یک سامانه پیام کوتاه

1395-07-15 14:25:33 48699 16 14

با این سامانه شما می توانید از امکانات زیر به صورت آنلاین استفاده نمایید :

:: ارسال پیامک :

ارسال SMS بصورت انفرادی و گروهی و تبلیغاتی ، با امکان حذف خودکار شماره های تکراری و نادرست.

:: ارسال فلش :

پس از ارسال پیامک ، روی گوشی گیرنده پیامک ، پیامک به صورت خودکار بازشده و نمایش داده می شود .

:: ایمیل پیامک :

می توانید پیامک های دریافتی خود را در سامانه پیامک به یک ایمیل به صورت رایگان منتقل نمایید.

:: ارسال متناظر :

فرض کنید می خواهید به 100 نفر پیامک ارسال کنید ولی متن هرکدام متفاوت است ، با استفاده از این سرویس، در یکی از ستون های یک فایل اکسل شماره موبایل و در ستون دیگر متن را وارد می کنید و این فایل را در سیستم وارد می نمایید و دکمه ارسال را میزنید ، متن هرشماره برای وی ارسال می گردد.

:: ارسال هوشمند :

شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید.

به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید : آقای عبدالسلام گرمسیری اعتبار شما 12300 ریال می باشد، برای اینکار کافیست یک فایل اکسل ایجاد نمایید ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید

سپس فایل را انتخاب کرده و دکمه "مرحله بعد" را فشار دهید، جمله را تکمیل کنید و دکمه ارسال را بزنید .

:: ارسال هوشمند از دفترچه تلفن :

شما می توانید هر فیلدی ، نظیر نام اشخاص ، تاریخ مناسبتی خاص ، کلمه آقای یا خانم و ... را انتخاب نمایید و این فیلدها که قبلا در دفترچه تلفن پر شده اند با قسمتی از متن که می خواهید جایگزین می شوند. (مثلا : آقای عبدالسلام  گرمسیری تولد شما را تبریک عرض می کنیم)

:: کارت ویزیت Contact:

با استفاده از این سرویس فیلدهای نام و نام خانوادگی و شماره موبایل ، تلفن و ... را پر کنید و شماره موبایل گیرندگان را مشخص نمایید و دکمه ارسال را بزنید ، روی گوشی گیرندگان این پیغام درج می شود که باید این پیامک را در دفترچه تلفن گوشی خود ذخیره نمایید و پس از ذخیره، مشخصات مورد نظر شما در دفترچه تلفن گوشی گیرنده ذخیره می گردد .

:: نظرسنجی و مسابقه :

شما می توانید همانند برنامه های تلویزیونی یک مسابقه پیامکی یا نظرسنجی پیامکی برگزار نمایید، سئوالات را مشخص نمایید ، از بین جواب های صحیح قرعه کشی نمایید. با امکان ساخت 6 مدل نمودار مختلف به صورت اتوماتیک و امکان خروجی گرفتن از هر بخشی به طور کاملا جداگانه (نظیر : جواب های صحیح و غلط ... ).

:: ارسال از موبایل :

بدون نیاز به اینترنت می توانید از گوشی موبایل خود به سامانه دستور ارسال پیامک دهید و در عرض چند ثانیه و با یک دستور هزاران پیامک را به مخاطبان مورد نظر برسانید .

:: پیامک مناسبت و یادآوری :

در تاریخ خاصی که قبلا در دفترچه تلفن برای شخصی تعیین کرده اید ، مناسبت یا تولد یا مثلا تاریخ اتمام بیمه خودرو ... را به شخص اعلام می کند . 

:: گزارش پیامک های دریافتی : 

امکان دریافت پیامک به صورت آنلاین یا آفلاین برروی پنل پیام کوتاه وجود دارد و می توان گزارش و متن آنها را مشاهده نمود.

 :: پاسخ تبلیغاتی : 

به صورت اتوماتیک به کلیه پیامک های دریافتی شما پاسخ می دهد. (مثلا : از پیام شما متشکریم .:: رز پیامک ::. )

:: انتقال پیامک :

می توانید پیامک های دریافتی خود را به یک یا چند شماره موبایل خاص منتقل نمایید. ( از قابلیت های این سیستم نسبت به سایر سیستمها این است که در هنگام انتقال شماره موبایل شخص ارسال کننده پیامک نیز در ابتدای پیامک نوشته می شود تا شما متوجه شوید چه کسی این پیامک را ارسال کرده است )

 :: منشی پیامک :

 به ازای دریافت هر پیامک می توانید یک پاسخ مشخص نمایید (مثلا : اگر کسی عدد 1 را به سامانه ارسال کرد، لیست قیمت اجناس شما برایش ارسال گردد )

:: تراکنش های مالی :

 کلیه گزارشات تراکنش های مالی نرم افزار ارسال پیامک شما به صورت دقیق در این بخش ارائه می شود .

 :: بازگشت اعتبار ارسال ناموفق :

اگر به هر دلیلی نظیر قطعی مخابرات ، قطعی اینترنت شما و ... ارسال های شما به مخابرات ارسال نگردد ، اعتبار شما به حساب شما برگشت داده خواهد شد .

 ::  فایل های ورودی :

 ورود شماره ها از فایل اکسل، فایل متنی یا از دفترچه تلفن سامانه ارسال اس ام اس.

 :: شماره ارسال پیامک : ارسال و دریافت SMS با شماره اختصاصی شما و یا شماره اشتراکی پنل.

 ::  ارسال پیامک طولانی :

امکان دریافت و ارسال SMS های طولانی (Long SMS).

 :: ارسال زماندار :

 شما یک زمان را جهت ارسال پیامک ها به مخاطبان مورد نظر خود مشخص می نمایید و در زمان مشخص، بدون نیاز به اینکه شما وارد پنل ارسال SMS شوید، پیامک ها به صورت خودکار ارسال می شوند و به دست مخاطبان می رسند. (از مزیت های این نرم افزار به سایر نرم افزار ها این می باشد که شما می توانید دوره نیز تعیین کنید؛ مثلا هر هفته یکشنبه ساعت 12 یا هر روز ساعت 18 پیامک ها به مخاطبان ارسال شوند )

 :: انتقال به URL :

 این سرویس مختص برنامه نویسان می باشد و می توانید پیامک را از سایت خود ارسال نمایید و یا به سایت خود انتقال دهید.

 :: ارسال به یک منطقه ، شهر یا اصناف :

 کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال منطقه ای سامانه آپلود شده است، تعداد شماره موبایل های این بانک 39 میلیون شماره و کاملا تفکیک شده می باشد، شما می توانید یک بخشی را انتخاب کنید (مثلا : فارس > شیراز > دائمی ) و به تعدادی یا همه این بانک پیامک های خود را ارسال نمایید .

 :: گزارشات پیامک های ارسالی :

 دریافت گزارش کاملا دقیق از پیام های ارسالی با امکان خروجی گرفتن به صورت اکسل یا حذف گزارشات.

 :: حذف شده ها :

همانند کامپیوتر شخصی خود شما دارای یک سطل زباله هستید و پیامک های خذف شده شما به این بخش منتقل می شوند و می توانید این پیامک را از این بخش نیز حذف یا بازیافت نمایید.

:: دفترچه تلفن :

دفترچه تلفنی کاملا مجهز، شما با استفاده از این دفترچه می توانید گروه هایی درست کنید (مانند همکاران) سپس اشخاص را وارد کنید، شماره های خود رامی توانید از یک فایل اکسل در عرض چند ثانیه و یا به صورت دستی وارد کنید، فیلد هایی مانند : نام ، نام خانوادگی ، شرکت ، ایمیل ، فکس ، جنسیت ، موبایل ، شهر ، استان ، آدرس، کدپستی ، توضیحات ، تاریخ تولد و تاریخ مناسبت در این بخش تعبیه شده اند .

:: پشتیبانی آنلاین :

همواره در سیستم های ارسال پیامک و همچنین خدمات اینترنتی پشتیبانی از مهمترین مسائل بوده است ، رز پیامک با تعبیه بخش ارسال درخواست پشتیبانی در سامانه پیامک کیفیت این بخش را به حداکثر رسانده است، پس از ثبت درخواست پشتیبانی توسط شما در هر ساعت از شبانه روز یک پیامک به کارشناسان مربوطه آن بخش ارسال می شود، کارشناس مربوطه در حداقل زمان ممکن به درخواست شما پاسخ می دهد تا زمان پاسخ دهی به درخواست، نیازی به حضور درپشت کامپیوتر خود نیست و به محض این که درخواست شما پاسخ داده شود یک پیامک به موبایل شما ارسال خواهد شد، در ساعات اداری نیز پشتیبانی به صورت تلفنی نیز مهیا می باشد ، از دفترچه راهنمای 60 صفحه ای سامانه نیز می توانید استفاده کنید .

* سامانه پیام کوتاه پیام رسون