سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

اپراتور 2000

1400-08-04 23:41:52 867 0 0

هر فرد یا شرکتی برای تهیه پنل پیامک دلیلی دارد این دلایل می‌تواند شامل معرفی محصول و جمع آوری و پردازش اطلاعات مشتریان و یا هر چیز دیگری باشد. فرقی نمی کند که چه دلیلی برای تهیه پنل پیامک داشته باشید ، چیزی که مهم می‌باشد این است که شما بر اساس نیاز تان از چه نوع اپراتوری استفاده کنید که آن پنل پیامک برایتان مفید واقع شود .

تیم ما در سامانه پیام کوتاه شیراز با معرفی جداگانه هر اپراتور و بررسی تمام مزایا و معایب آن اپراتور و معرفی شرکت ارائه دهنده آن سعی دارد تا راه را برایتان هموار تر کند و بر اساس نیاز تان اپراتور خاص خودتان را انتخاب کنید .  در این مقاله می خواهیم به معرفی اپراتور ۲۰۰۰  بپردازیم پس تا پایان با نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون همراه باشید .

 

 

تاریخچه اپراتور ۲۰۰۰ آتیه داده پرداز :

 

شرکت آتیه داده پرداز در سال ۱۳۸۱ شروع به فعالیت کرده است و در حال حاضر یکی از پرترافیک ترین ارائه دهنده خدمات ارسال و دریافت پیام کوتاه است و همین موضوع نشان دهنده آن میباشد که در طول این سال‌ها توانسته اعتماد بخش عظیمی از مردم را جلب کند . شرکت آتیه داده پرداز در سال ۱3۹۵ به عنوان اولین شرکتی که سهامش را در حوزه خدمات پیام کوتاه به فرابورس عرضه کرد معرفی شد .

 

 

مزایای خط ۲۰۰۰ : 

 

- سرعت بالا در ارسال پیامک 

- کاملترین هزینه بازگشت پیام

- قابلیت دریافت گزارش دقیق

- آزاد بودن بیشتر شماره ها

یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث می‌شود افراد خطوط ۲۰۰۰ را انتخاب کند این است که اپراتور ۲۰۰۰ بازگشت کامل پیامک ارسال نشده به لیست سیاه مخابرات و پیامک هایی که به  دلیل خاموش بودن و در دسترس نبودن مخاطب می‌باشد را کاملاً پرداخت می‌کند این در حالیست که بقیه اپراتور ها فقط بازگشت وجه پیامک ارسال نشده به بلک لیست را دارد. 

از دیگر مزایای خط ۲۰۰۰ در سامانه پیام کوتاه می توان به انتخاب شماره ۸ تا ۱۲ رقمی پس از سرشماره ۲۰۰۰ اشاره کرد . قیمت این سرشماره ها با هم متفاوت میباشد در واقع به این صورت است که هر چه تعداد ارقام پس از شماره ۲۰۰۰ کمتر باشد قیمت آن بیشتر می‌شود . 

 

 

معایب خط 2000: 

 

- قیمت بالای خط 

- تمدید سالانه آن 

 

 

تعرفه خطوط 2000 در سامانه پیام کوتاه پیام رسون :

 

خطوط ۲۰۰۰ در نمایندگی سامانه پیام کوتاه  پیام رسون  با ضریب قیمت ۱/۳۹  ارائه می‌شود و اگر کسی قصد داشته باشد از اپراتور ۲۰۰۰ سامانه‌ پیامک شیراز استفاده کند و از آن ارسال به بلک لیست هم داشته باشد باید اپراتور ۲۰۰۰ را به خطوط خدماتی تبدیل کند که در این صورت ۱۵ درصد افزایش قیمت نسبت به اولیه پیدا می‌کند . 

 

 

پیام رسون :


اگر قصد تبلیغ دارید و می‌خواهید از بهترین روش تبلیغ یعنی بازاریابی پیامکی استفاده کنید می‌توانید با توجه به شرایط کسب و کارتان ، اپراتور 2000 را انتخاب کنید اما باید ابتدا نسبت به خرید پنل پیامک اقدام کنید سپس درخواست  سر شماره خط 2000 را بدهید .
سامانه پیام کوتاه شیراز به عنوان یکی از پیشگامان ارائه‌دهندۀ خدمات پیام کوتاه با شرکت آتیه داده پرداز این امکان را دارد ، که خط  با سر شماره 2000 را برای کاربرانش فراهم کند و به عنوان یکی از پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران تا رسیدن شما به موفقیت همراهتان خواهد بود
.

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

 

برچسب ها: