سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

بازاریابی و تبلیغات موبایلی

1397-12-27 12:10:49 857 0 0

 تبلیغات و بازاریابی با تلفن همراه  

SMSRESON.INFO

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

در دنیای تجارت ، بازاریابی مبتنی بر مکان که به عنوان هدف جغرافیایی نیز  شناخته میشود یک راهکار موثر و ویژه در کسب و کار است . استفاده از استراتژی های تلفن همراه مانند : پنل اس ام اس ، پنل پیامک ، نمایندگی پیامک و اپرژاتور تبلیغات صوتی ، که در حال تبدیل شدن به یکی از سلاح های مفید و کارآمد در زرادخانه بازار خرده فروشی است ، ضامن پیشرفت و موفقیت در  کسب و کار و آینده ای رویائی است . این فنآوری ، به کسب و کار اجازه می دهد با تماس با مشتریان و مخاطبین ، آنها را به یک شعاع جغرافیایی خاص و سفارشی  راهنمایی کنند.

 

پنل پیامک شیراز **  نمایندگی پنل پیامک شیراز ** نمایندگی پیامک شیراز *

 

با تاکتیک های بازاریابی تلفن همراه ، هدف قرار دادن موقعیت مکانی یک گام بسیار موفق است ، با توجه به این که مصرف کنندگان در مقایسه با یک هدف غیر هدفمند بین 30 تا 300 % احتمالا بر روی یک تبلیغ جغرافیایی و موقعیت مکانی کلیک می کنند . میزان موفقیتی که از طرف 58 % از  برند های بزرگ , که در طول سه ماهه اول به کار گرفته شده است تقریبا دو برابر میزان 27 % سال قبل  رسیده است .

 

تبلیغات صوتی ** نمایندگی پیامک ** پیامک صوتی *

 

مصرف کنندگان و  مشتریان , هنگام ورود به فروشگاه یک برنامه را در دریافت می کنند و هنگامی که آنها وارد فروشگاه می شوند پیشنهادات شخصی را دریافت می کنند , چرا که فقط در زمان حضور آنها در فروشگاه , میشود  از استراتژی های بازاریابی تلفن همراه مبتنی بر میکرو مکان و ارائه پیشنهادات به  آنها استفاده کرد .

 

ارسال بلک لیست ** ارسال انبوه سیم کارت ** پیام رسون *

 

استفاده از IP  یک مکان , که کاربر را بر اساس آدرس IP خود تعیین می کند برای بازاریابان جذاب است , زیرا هیچ حریم خصوصی یا مسائل حقوقی را ارائه نمی دهد، زیرا به کاربران اجازه نمی دهد که انتخاب شوند. فرد مورد هدف نیست، فقط زیرساخت های ISP که در آن آنلاین هستند.

 

محل سکونت به عنوان یک سرویس (LaaS) مبتنی بر ابر است ، با استفاده از مکان با توجه به برج های تلفن همراه  LaaS  به کاربر نیاز دارد که آن را انتخاب کند.

 

سه بعدی سازی  WiFi ، دستگاه های تلفن همراه را با استفاده از آدرس MAC و نقاط حساس بی سیم پیدا می کند . این دقیقترین و سریع ترین روش جغرافیایی نیست ، بعید است که به عنوان یک تاکتیک بازاریابی تلفن همراه مورد استفاده قرار گیرد.

محل ارائه شده توسط کاربر اطلاعاتی است که از کاربران انتخاب شده جمع آوری شده است.

 

کوکی ها برای بسیاری از کاربران دسکتاپ اینترنت آشنا هستند . آنها لزوما اطلاعات دقیق را در مورد کاربران تلفن همراه ارائه نمی کنند ، زیرا ممکن است یک کوکی در یک مکان قبل از انتقال کاربر به مکان دیگری ثبت شود . کوکی ها اغلب توسط کاربران حذف می شوند .

 

شبکه های مجاورت مبتنی بر مکان بسیار دقیق هستند ، زیرا عموما در فروشگاه عمل می کنند و می توانند کاربران را در فواصل دور از نقطه خرید هدف قرار دهند . این روش توسط فروشگاه های بزرگ و مراکز بزرگ مورد توجه قرار گرفته است  و به کاربرانی که انتخاب کرده اند ، تکیه می کنند و این  چیزی است که بسیاری از خریداران از انجام آن اجتناب می کنند.

 

GPS   دقیق تر از همه است ، اطلاعات مکان را در عرض چند ثانیه در دستگاه ارائه می دهد. باز هم ، آن را به کاربران در حال انتخاب به خدمات متکی است.

 

سودآوری این تاکتیک های بازاریابی تلفن همراه به طور کامل به هدف کسب و کار ، نوع پیام ، مخاطب هدف و سطح مورد نیاز تعامل بستگی دارد . اثربخشی این معیارها از لحاظ مشارکت کاربر به راه حل های خلاقانه بازاریابی تلفن همراه بستگی دارد . مشکلی نیست که پتانسیل جغرافیایی به عنوان یک استراتژی بازاریابی تلفن همراه B2C  و B2B وجود دارد , فقط مطمئن شوید که از روش درست در راه درست استفاده می کنید.

 

.برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه

09164900129**07137325725