سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

تبریک روز معلم با پیام رسون

12 اردیبهشت 1400 4537 0 0

در تقویم ایران هر ساله 12 اردیبهشت ماه که مصادف است با شهادت استاد مرتضی مطهری ، روز معلم نامگذاری شده است .که این روز بهترین فرصت برای قدر دانی از معلمان عزیز است .

در سال 1400 که به علت شیوع ویروس کرونا ، همچنان مدارس تعطیل هستند و معلمان تدریس خود را به صورت آنلاین برگذار میکنند ، بهترین کار اینست که با خرید یک پنل پیامک از سامانه پیام کوتاه اقدام به ارسال اس ام اس تبریک به تمام معلمان کنید و از زحمات آنها با متن پیامک قدردانی کنید .

 

 

نمایندگی سامانه پیام کوتاه که یکی از پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه  است و یکی از ارزان ترین پنل پیامک ایران را در اختیار دارد ، به پاس قدردانی از زحمات معلمان تصمیم دارد که پنل پیامک خود را به مدت محدود با تخفیف 80 درصدی به مدارس دهد . همچنین شیراز اس ام اس با داشتن فعالیت در زمینه ارسال  اس ام اس ویژه مدارس ، میتواند متن پیامک شما را به تمامی معلمان در شهرتان ارسال کند حتی اگر شما با آنها آشنایت نداشته باشید ، پس با اعتماد به نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز ،پنل پیامک خود را خریداری کنید و شروع به ارسال پیامک تبریک روز معلم کنید .

 

تعرفه ارسال پیامک در نمایندگی پیامک شیراز ویژه مدارس 100 ریال در نظر گرفته شده که با احتساب 80 درصد تخفیف به صورت پیامک مفتی برای شما رقم خواهد خورد .

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید .

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب