سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

تبلیغات پیامکی دهه ی فجر

13 بهمن 1399 390 0 0

ما ایرانی ها هر ساله مراسمی را داریم که آنها را جشن میگیریم، که یکی از این جشن ها سالروز پیروزی انقلاب اسلامی است. این جشن را می‌توان به عنوان یکی از طولانی ترین جشن ها یاد کرد که در طی ده روز میباشد، یعنی از تاریخ 12 بهمن تا 22 بهمن ماه. در تاریخ اسلامی ایران این ده روز را  ( دهه فجر) نامگذاری کرده اند.

مردم شریف ایران با اینکه 42 سال که از پیروزی انقلاب  اسلامی می‌گذرد، باز هم دهه فجر را جشن می‌گیرند و با شعارها و تجمعات بی نظیر این ایام خجسته را به یکدیگر یادآور می‌شوند و برای کودکان خود نیز تعریف می‌کنند.

 

در سال های اخیر دولت جمهوری اسلامی این دهه فرخنده را با ارسال اس ام اس به مردم شریف خود تبریک می‌گویید.

لذا این تبریک فقط مختص دولت نیست و بسیاری از ارگان ها و سازمان‌ها برای کارمندان خود از طریق سامانه پیامک تبریکات و شعارهای خود را ارسال می‌کنند.

 

شرکت اهورا اطلس فارس از این موقعیت برای همه صاحبان کسب و کار استفاده کرده تا صاحبان مشاغل بتوانند با ارسال پیامک تبلیغاتی و یک شعار دهه ی فجری، هم کالای خود را تبلیغ کنند و هم به هموطنان خود این پیروزی فرخنده را تبریک بگویند. این یکی از بهترین روش تبلیغ برای همه مردم است. در واقع می‌توان گفت یکی از ارزان ترین شیوه ی تبلیغات، خرید پنل پیامک ارزان است.

حال همکاران ما به مناسبت این دهه فرخنده تصمیم گرفته اند که پنل پیامک را به صورت پیامک مفتی به مدت ده روز در اختیار شما قرار دهند تا باعث رونق در کسب و کار و تبلیغات شما شوند.

 

جهت خرید پنل پیام کوتاه شیراز از سامانه ارسال پیامک شیراز اینجا را کلیک کنید.

 

09172172039

02128423301

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب