سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

تخفیف جمعه سیاه در پیام رسون

6 آذر 1399 1277 0 0

سامانه پیام کوتاه پیام رسون مفتخر است که در بلک فرایدی یا جمعه سیاه تمامی پنل های کاربری سامانه پیامک و نمایندگی پیامک خود را با تخفیف ۱۰۰ درصدی به کاربران ارائه دهد.
کاربران پیام رسون نیز در جمعه سیاه می توانند از تخفیف ۳۰ درصدی در خرید شارژ بهره مند شوند.
همچنین کاربران نمایندگی پنل اس ام اس پیام رسون نیز از تخفیف ۵۰ درصدی خرید شارژ بهره‌مند خواهند شد.
در این طرح کمترین میزان خرید شارژ یک میلیون تومان و بیشترین میزان خرید ۱۰ میلیون تومان می باشد.
نمایندگی های جدید می‌توانند تعداد ۵۰ خط رایگان رنجی از سر شماره ۵۰۰۰۴ سفارش داده و همچنین کاربران جدید علاوه بر یک خط رایگان از سرشماره ۵۰۰۰۴ مبلغ پنل خریداری شده به علاوه ۱۰ درصد شارژ بیشتر بهره مند شوند.
پنل پیام کوتاه پیام رسون با بیش از ۱۱ سال سابقه در زمینه تبلیغات و ارائه سامانه ارسال بالک پیام کوتاه کمترین تعرفه ارسال پیام کوتاه را در ایران برای تمامی کاربران خود در نظر گرفته است بدین ترتیب که تعرفه تمامی پنل های کاربری سامانه پیامک بر روی ۱۰۰ ریال ثابت و تعرفه پنل نمایندگی بر روی ۹۵ ریال ثابت قرار خواهد گرفت.
این تخفیف به صورت قراردادی و سالانه بسته خواهد شد.
سامانه پیام کوتاه پیام رسون سورس سامانه پیامک را به صورت رایگان تحت اختیار شرکت های بزرگ و کوچک قرار می دهد. قرارداد سورس سامانه پیام کوتاه به صورت سالانه و همچنین به این شیوه است که سورس بر روی سرورهای پیام رسون قرار خواهد گرفت و منوط بر این است که خرید پیامک از شرکت صورت بگیرد.
در صورت تمایل به خرید سورس سامانه پیام کوتاه و نصب آن بر روی سرور های خود مبلغ ۱۵ میلیون تومان به صورت ثابت و نصب آپدیت های جدید بدون درج هزینه در نظر گرفته شده در این حالت امکان قرارداد مستقیم با اپراتورهای ارائه‌دهنده پیام کوتاه وجود دارد.
سامانه پیام کوتاه پیام رسون پیشرفته ترین و ارزانترین سامانه پیامکی ایران افتخار همراهی یازده ساله با شما بزرگواران را داراست .
گروه ما هیچ ادعایی در کامل بودن ندارد اما مدعی است که با همراهی شما عزیزان و پیشنهادتان کاملترین و جامع ترین مجموعه در زمینه تبلیغات خواهد بود.
جهت سفارش پنل اس ام اس از اینجا اقدام نمایید.
شماره های تماس:
02128423301

09172172039

 

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب