سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

تخفیف شگفت انگیز پیام رسون ویژه مبعث حضرت رسول

1400-12-09 15:55:10 2506 0 0

نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز به مناسبت فرارسیدن مبعث حضرت رسول تصمیم دارد که یک تخفیف شگفت انگیز روی تمامی پنل پیامک پیام رسون در نظر بگیرد .

پس اگر میخواهید از این تخفیف های شگفت انگیز با خبر شوید با سامانه پیام کوتاه شیراز همراه باشید .

 

تخفیف شگفت انگیز پیام رسون : 

1- تخفیف ها بدین صورت هستند که اگر شما قصد خرید اپراتورهای مختلف اعم از اپراتور ۱۰۰۰،اپراتور ۵۰۰۰ و اپراتور 9۰۰۰ را دارید می توانید با ثبت سفارش خود در سامانه پیام کوتاه شیراز ، اپلیکیشن باشگاه مشتریان را به صورت رایگان دریافت کنید  

2- اگر قصد خرید نمایندگی پنل پیامک دارید می توانید با مراجعه به سایت سامانه پیام کوتاه شیراز اقدام به خرید نمایندگی پنل پیام کوتاه کنید و از تخفیف ۵۰ درصدی روی نمایندگی پنل پیامک بهره مند شوید .

3- اگر قصد خرید پنل پیامک دارید و می خواهید در این ایام به فروش بیشتری در کسب و کارتان برسید می توانید با مراجعه به وب سایت سامانه پیامک شیراز علاوه بر خرید پنل پیام کوتاه با تخفیف ۴۰ درصدی ، اپلیکیشن باشگاه مشتریان را نیز به صورت رایگان دریافت کنید .

 

 

این تخفیف‌ها در نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون به صورت محدود بوده پس بهتر است هر چه سریعتر نسبت به خرید پنل پیام کوتاه یا اپراتورهای مدنظرتان یا نمایندگی سامانه پیام کوتاه اقدام کنید .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس‌ام‌اس اینجا را کلیک کنید .

برچسب ها: