سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

تخفیف پنل پیامکی پیام رسون ویژه نیمه شعبان

1401-12-13 15:31:32 373 0 0

مژده ای دل که شب نيمه شعبان آمد

 بر تن مرده و بي جان جهان جان آمد

قائم آل محمد (عج)گل گلزار رسول 

حجه بن الحسن (عج)آن مظهر ايمان آمد

 

 

 

15 شعبان زاد روز اخرین  امام ما  شیعبان است که در ایران عزیزمان به میمنت این روز ، آن را تعطیل رسمی اعلام کرده اند .

سامانه پیامکی پیام رسون مفتخر است ضمن عرض تبریک و تهنیت به همه شما عزیزان ، اعلام کند که ما نیز در سامانه پیام کوتاه شیراز به مناسبت ولادت حضرت مهدی ، روی پنل پیام کوتاه خود 50 درصد تخفیف گذاشته و علاوه بر آن به تمامی عزیزانی که در این هفته از سامانه پیامک شیراز ، پنل پیامکی خریداری کنند ، یک کارت هدیه به مبلغ 500 هزار تومان به عنوان هدیه از نمایندگی سامانه پیامکی پیام رسون دریافت میکنند . 

 

پیام رسون


پیام رسون به عنوان یکی از پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه  پیشنهاد می‌کند که کسب و کارهایی همچون فروشگاه ها، روسری فروشی ها، لباس فروشی ها، فروشندگان عطر و ادکلن این فرصت ویژه را از دست ندهند و در این ایام که نزدیک به عید نوروز نیز میباشد ، هم به مشتریان نشان دهید  که به یادشان هستید و هم کالای خود را تبلیغ کنید .

در همین راستا سامانه پیامک پیام رسون روی تمامی پنل های پیامک خود 50 درصد تخفیف گذاشته تا شما عزیزان بتوانید پنل پیامک خود را ارزان تر خریداری کنید .

اگر قصد خرید پنل پیامک مفتی دارید میتوانید تا پایان این هفته اقدام به خرید پنل پیامکی خود کنید .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

برچسب ها: