سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

تخفیف یلدایی سامانه پیام کوتاه پیام رسون

1401-09-26 18:39:42 300 0 0

یلدای پیامکی:
یلدا به زمان بین غروب آفتاب از ۳۰ آذر ( آخرین روز پاییز) تا طلوع آفتاب در اول دی ماه (نخستین روز زمستان) گفته می شود. خانواده های مهمان نواز ایرانی معمولاً در این شب، شامی فاخر و چیدمانی از انواع میوه‌ها که رایج‌ترین آن هندوانه و انار است را فراهم می‌کنند  و در کنار آن نیز به حافظ سرایی مشغول می شود و شبی به یاد ماندنی را برای خود و عزیزان فراهم می کنند. 
حال چگونه میشود این شب را به یکی از شبهای فراموش نشدنی سال تبدل کرد؟ تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه شب یلدا را به ماندگار ترین شب و فراموش نشدنی تبدیل کنید . 

 

 

تخفیف یلدایی پیامکی : 

تخفیف یلدایی یکی از چیزهایی هست که مردم برای فرا رسیدن آن لحظه شماری می کنند، چرا که صاحبان مشاغل و کسب و کار به مناسبت این روز برای کالاهای خود و برای بازاریابی و تبلیغات از تخفیف یلدایی استفاده می کنند. 
اینکه چگونه این تخفیفات را اطلاع‌رسانی کنیم سوالی است که پیش می آید. در دنیای امروز تبلیغات و اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک حرف اول را می‌زند چرا که راحت ترین و کم هزینه ترین روش اطلاع رسانی است. 
تمامی کسب و کارها می‌توانند از روش ارسال اس ام اس و یا ارسال پیامک انبوه برای فروش بیشتر در شب یلدا  استفاده کنند و برای اینکه فروش بیشتری داشته باشند می‌توانند این  تخفیف ها را از چند روز قبل از شب یلدا و چند روز بعد از یلدا برای مشتریان خود در نظر بگیرند  و با استفاده از ارسال پیامک آن را به مردم اطلاع دهند. 
برای مثال اگر رستوران دارید و می خواهید از فروش  شب یلدایی بهره مند شوید می توانید با ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی انبوه از مشتریان خود استقبال کنید. و یا اگر دارای یک کسب و کار تزیینی و میوه آرایی هستید می توانید با ارسال پیامک تبلیغاتی برای عزیزانی که در شرف ازدواج هستند و می خواهند هدیه زیبا و ماندگار برای همسر خود تهیه کنند، شما با تبلیغات کارتان،با ارسال پیام کوتاه خودتان را معرفی کنید  و شبی استثنایی را برای آنها رقم بزنید. 
ناگفته نماند که این تبلیغات پیامکی زمانی تاثیر خود را ۱۰۰% می گذارد که شما دارای بانک شماره موبایل باشید که تبلیغات پیامکی خود را به صورت انبوه و برای اشخاص خاص بفرستید. 

 

 

پیام رسون

حال شرکت اهورا اطلس فارس ضمن عرض تبریک به مناسبت رسیدن طولانی ترین شب سال و خداحافظی با پاییز زرد و عاشقانه و با آرزوی رسیدن به زمستانی سفید اما گرم، این روز را بهانه شمرده برای اینکه شما عزیزان نیز از تخفیفات نمایندگی پیامک پیام رسون استفاده کنید و در نظر دارد که پنل پیامک خود را با 80 درصد تخفیف در اختیار شما صاحبان کسب و کار قرار دهد.

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

برچسب ها: