سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

روش غیر فعالسازی بلک لیست مخابراتی

1 شهریور 1400 1688 0 0

بدون شک امروزه با گسترش روز افزون فناوری آگاهی مردم در چرخه زندگی و تجارت نیز روز به روز بیشتر می‌شود و به همین دلیل  استفاده از شیوه‌های مختلف تبلیغاتی در زمان معرفی محصول از اهمیت بالایی برخوردار است . در همین راستا خیلی از افراد از بهترین روش تبلیغات که همان ارسال پیامک از طریق پنل پیامک است استفاده می‌کند و این روش تبلغ در چند سال اخیر در بین عموم از محبوبیت زیادی برخوردار شده است . با این وجود خیلی از افراد هستند که ارسال پیامک‌های تبلیغاتی را دوست نداشته و آنها را به بلک لیست خود برده‌اند . ما در سایت سامانه پیام کوتاه شیراز مقاله های زیادی از جمله بلک لیست مخابراتی چیست ؟ داشته‌ایم و در آن توضیح داده ایم که چرا بلک لیست به وجود آمد . اما در این مقاله می‌خواهیم به این موضوع بپردازیم که اگر زمانی کسی به اهمیت پیامک های تبلیغاتی پی برد و خواست  بلک لیست خود را غیرفعال کند چه اقداماتی را باید انجام دهد . پس اگر جز افرادی هستید که می‌خواهید بلک لیست خود را غیر فعال کنید تا پایان این مقاله با پیام‌رسون همراه باشید. 

 

 

روش غیر فعال سازی بلک لیست مخابراتی : 


۹۹ درصد مردم ایران از گوشی موبایل و سیم کارت استفاده می کند پس برای آنکه بخواهیم کالای خود را به مردم معرفی کنیم ارسال پیامک از طریق پنل پیامک راه حل مناسب و منطقی است . اما بعضی از نمایندگی‌ پیامک به دلیل عدم آگاهی و نداشتن تجربه در زمان ارسال پیامک و نحوه ارسال پیامک باعث شدند که مردم از این نوع پیامک های تبلیغاتی ناراضی باشند و پیامک های تبلیغاتی را به  لیست سیاه گوشی خود هدایت کنند . اما برای بازگشت از بلک لیست مخابراتی کاربر باید اول سیم کارت خود را مشخص کند که آیا از همراه اول استفاده می کند یا از ایرانسل چرا که خروج از بلک لیست هر کدام متفاوت است .

 

 

خروج از بلک لیست همراه اول :

اگر از مشترکین همراه اول هستید باید این را بدانید که برای ثبت شماره در بلک لیست باید عدد ۱ را به سامانه به شماره ۸۹۹۹ سوال کنید و برای خروج از بلک لیست باید عدد ۲ را به ۸۹۹۹ ارسال کنید یا  با شماره 09990 تماس بگیرید.  به همین راحتی می توانید از پیامک‌های تبلیغاتی باخبر یا بی خبر باشید. 

 


خروج از بلک لیست ایرانسل :

اگر از مشترکین ایرانسل هستید باید برای عدم دریافت پیامک تبلیغاتی عدد ۲ را به ۵۰۰۵ ارسال کنید و برای خروج از بلک لیست عدد ۱ را به ۵۰۰۵ ارسال کنید و یا با شماره ۷۰۰ تماس بگیرید. 

 


پس فراموش نکنید که انتخاب با شماست و می توانید در هر لحظه و هر زمانی که تمایل داشتید با ارسال کد مورد نظر از دریافت پیامهای تبلیغاتی انصراف یا اعلام پذیرش کنید و این اقدام پس از ۲۴ ساعت برای شما فعال یا غیر فعال می شود .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید.

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب