سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

سامانه پیامک ویژه منابع انسانی

1400-11-28 15:23:26 5362 0 0

منابع انسانی یکی از مهم‌ترین سرمایه‌ها و دارایی‌های هر سازمانی به حساب می‌آیند به همین دلیل ضروری است تا سازمان‌ها برای رسیدن به اهداف و اجرای استراتژی‌های خودشان این سرمایه‌های ارزشمند را مدیریت کنند.
ایجاد ارتباط با کارمندان و کارکنان یک سازمان، بخش جدایی‌ناپذیر از فعالیت‌های تیم منابع انسانی به شمار می‌آید. هماهنگی در استخدام‌ها، قراردادها، حقوق، دستمزد، پاداش، مناسبت‌های مختلف و همچنین مدیریت کارمندان، همگی منابع انسانی را ملزم به برقراری ارتباط با بخش‌های مختلف سازمان می‌کند.

در این مقاله میخواهیم به چگونگی ارتباط منابع انسانی از طریق سامانه پیامک بپردازیم . پس تا پایان با نمایندگی سامانه پیامک پیام رسون همراه باشید . 

 

 

منابع انسانی چیست؟
در هر سازمانی علاوه‌بر منابع مالی و منابع فیزیکی، منابع انسانی هم وجود دارد. منابع انسانی به تمام افرادی که در سطوح مختلف یک سازمان کار می‌کنند تا محصولات یا خدمات آن سازمان را آماده و تولید کنند اشاره دارد. این اصطلاح برای اولین بار در دهه ۱۹۶۰ میلادی مطرح شد و ازآنجایی‌که به ارزش روابط کار و موضوعاتی مانند انگیزه، رفتار سازمانی و ارزیابی عملکرد می‌پرداخت توجه زیادی را به خودش جلب کرد.

 

چرا مدیریت منابع انسانی مهم است؟
معمولاً در کسب‌وکارهای کوچک اهمیت نیروی انسانی کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد و بسیاری از صاحبان کسب‌وکار زمانی به فکر مدیریت منابع انسانی می‌افتند که با کارمندان خود به مشکل رسیده باشند. البته دلیل دیگر آن هم این است که صاحبان کسب‌وکار فکر می‌کنند خودشان می‌توانند کارمندان را مدیریت کنند و تا حدودی درست فکر می‌کنند اما زمانی که تعداد کارکنان شرکت افزایش پیدا می‌کند دیگر نمی‌توان به راحتی اوضاع را کنترل و مدیریت کرد.

مدیریت منابع انسانی علاوه‌بر جذب و استخدام نیرو، اخراج، بررسی و پرداخت حقوق نقش بسزایی در روابط انسانی، تعاملات کاری و ایجاد فرهنگ سازمانی مثبت دارد که نتیجه آن تعامل بهتر و خلاقیت بیشتر در کارکنان است.

 

 

ارسال پیامک سازمانی : 
بی‌شک هماهنگی در سازمان‌هایی با تعداد کارکنان بالا، بسیار سخت و پرهزینه خواهد بود؛ از طرفی اگر شما تمامی سختی‌ها را نیز متحمل شوید، در بسیاری از مواقع اطلاع‌رسانی به شخص یا اشخاصی از قلم می‌افتد. به همین دلیل مدیران شرکت‌هایی با تعداد پرسنل بالا، بهترین راه هماهنگی و اطلاع‌رسانی را ارسال پیامک می‌دانند. در این راه می‌توان از ارسال ایمیل‌های سازمانی و انبوه نیز استفاده کرد؛ اما ممکن است شخص دیرتر از زمان موردنظر شما ایمیل را ببیند و یا ایمیل به عنوان اسپم شناخته شود.

در نظر داشته باشید که ارسال پیامک‌های انبوه در سازمان‌های دولتی نیز نقش اساسی در اطلاع‌رسانی را ایفا می‌کنند. البته در طی سال‌های اخیر عده زیادی پیامک‌های انبوه را مزاحم دانسته و در پی انواع کد لغو تبلیغات ایرانسل و همراه اول بوده‌اند. به همین دلیل بهتر است قبل از هرگونه اقدامی، کارکنان را از روند ارسال پیامک سازمان مطلع کرده و به آن‌ها هشدار دهید که به پیامک‌های ارسالی از طرف سازمان توجه کنند.

 

پیام رسون

اگر میخواهید برای منابع انسانی خود از پنل پیامک استفاده کنید میتوانید با اطمینان کامل به سامانه پیام کوتاه شیراز اقدام به خرید پنل پیامک کنید 

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

 

 

برچسب ها: