سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

سورس سامانه پیام کوتاه پیام رسون

1400-09-04 15:46:43 1842 0 0

سورس چیست؟:

سورس چیست عنوان پست امروز ما در نمایندگی سامانه پیامک می‌باشد . سورس در حالت کلی تمامی تکه کد های یک اپلیکیشن ، نرم افزار و یا هر برنامه ای دیگر مانند یک سایت و اسکریپت است یا به تعریفی دیگر پروژه ای است  که کد ها و فایل های یک برنامه را که ما توسط نرم افزار ها یا پلتفرم های مختلف مینویسم اماده سازی می‌کند که به‌ این‌ فرایند سورس گفته میشود.

حال این سورس در هر زمینه ای می‌تواند مهم باشد و در واقع برای هر کسب و کاری نیاز است تا آن بیزنس بتواند با تکنولوژی روز خود را آپدیت کند . از جمله این بیزنس ها می‌توان به پنل پیامک اشاره کرد که در واقع سورس سامانه پیامک و فروش سورس پنل اس ام اس  یکی از قابلیت هایی است که نمایندگی پنل پیامک  در اختیار افراد حقیقی و حقوقی قرار می‌دهد.
در واقع سورسی که برای نمایندگی پنل پیامک باشد مناسب افرادی است که می‌خواهند با نام تجاری خودشان کسب و کار راه اندازی کنند که سورس سامانه پیامک، این امکان را برای آنها فراهم می‌کند. 
یکی دیگر از کاربردهای سورس سامانه پیامک اینست که برای افراد درآمد زایی ایجاد می‌کند برای مثال افراد می‌توانند سورس سامانه پیامک را خریداری کنند و از طریق ارسال پیام کوتاه و یا فروش کاملا مستقل نمایندگی پنل پیامک یک کسب و کار را برای خودشان راه اندازی کنند .

 

 

 

ویژگی سورس پیام کوتاه: 


- قابلیت استفاده از نام تجاری مخصوص خود
- نرم افزار به صورت کد شده در اختیار خریدار  قرار می گیرد.
-امکان واگذاری سورس نرم افزار با قابلیت تغییر ظاهر صفحات
- در اختیار قرار گرفتن سورس  به صورت کد باز
-ارائه نمایندگی های مشابه و همچنین متصل شدن به وب سرویس
-سیستم پشتیبانی اختصاصی
-امکان اضافه کردن، امکانات اختصاصی به سورس
-شناسایی شماره موبایل  با هر فرمتی
- امکان تنظیم گروه هایی کاربری مختلف
-امکان تنظیم خط عمومی تبلیغاتی برای همه کاربران یا برخی کاربران خاص
- امکان ثبت درخواست خدماتی کردن خط توسط کاربران و مدیریت خطوط خدماتی
- دسترسی به دیتابیس
-سیستم پشتیبانی اختصاصی
- اضافه کردن و حذف کردن دپارتمان‌های پشتیبانی
- قیمت گذاری خطوط و پیامک به صورت مجزا برای هر اپراتور
- امکان ثبت فیش بانکی

 

 

آیا امکان تغییر صفحات طراحی شده وجود دارد؟ :

اگر مشتری مایل به خرید سورس سامانه پیامک باشد و تمایل داشته باشد که در ظاهر صفحات تغییر ایجاد کند می‌تواند با پرداخت  مبلغی که نمایندگی پنل پیامک برای تغییر در نظر گرفته است، ظاهر صفحات را به دلخواه خود تغییر دهد .

 


پیام  رسون : 

اگر تمایل داشته باشید که سورس سامانه پیامک برای کسب و کارتان فراهم کنید می‌توانید به معتمد ترین نمایندگی پنل پیامک یعنی سامانه پیام کوتاه شیراز مراجعه کنید و با خرید سورس سامانه پیامک تمامی اپراتور ها و لینک سرویس ها را برای خود فراهم کنید .
همچنین پس از عقد قرار داد با نمایندگی پنل پیامک شیراز ما به شما تا یک سال پشتیبانی رایگان ارائه می‌دهیم چراکه خود را در قبال رسیدن به هدفتان مسئول می‌دانیم .
همچنین اگر تمایل به تغییر صفحات داشته باشید نمایندگی پنل پیامک شیراز با دریافت کم ترین هزینه این امکان را برای شما فراهم می‌کند. 


برای اطلاع از دیگر ویژگی های منحصر به فرد سورس سامانه پیامک می‌توانید به سایت سامانه پیام کوتاه شیراز مراجعه کنید و یا با شماره ۰۹۱۷۲۱۷۲۰۳۹ تماس حاصل فرمایید .

برچسب ها: