سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

نوروز به شنبه افتاد

26 اسفند 1399 557 0 0

نیاکان ما روحی آزاده و سرشار از غرور ملی و نشاط کار و میل به فعالیت داشته اند . این نشاط و سر خوشی آمیخته با کار و سنت باستانی در تمام زندگی ایرانیان قدیم به وفور قابل شاهده بوده .

یکی از این سنت ها ، عید نوروز بوده  که با اتمام زمستان و شروع فصل بهار و تازگی طبیعت ، مردم بسیار سر خوش میشوند و سعی در این دارند که با آغاز بهار ، غم و غصه های خود را از بین ببرند و شور و نشاط را جایگزین آن کنند .از قدیم اگر آغاز سال نو به روز شنبه می افتاد ، آن را بسیار خوش یمن و با برکت میدانستند و با انرژی مضاعف به استقبال سال نو میرفتند . از همین رو ضرب المثل نوروز به شنبه افتاد هم به وجود امد که استعاره از ان دارد که کاری که قرار بود توسط کسی که توانش را داشته انجام شود ،بعد از گذشت مدت زمان زیادی آن کار را انجام داده است  .

 

 

پیام رسون این افتخار را دارد که در سایت سامانه پیام کوتاه شیراز این مطلب را به ثبت برساند که بهار امسال مصادف با روز شنبه شده و همچنین با ورود به قرن جدید ، این بهار را خوش یمن و با برکت میدانیم . و تیم سامانه پیامک شیراز این امید را دارد که با شروع فصل بهار ، غم و مشکلات از تمامی مردم عزیز ایران دور شود .

سامانه پیام کوتاه شیراز قصد دارد این شادی و خوش بینی خود را با همراهان همیشگی خود تقسیم کند ، به همین دلیل یک قرعه کشی را در روز اول فروردین 1400 انجام میدهد و به 100 نفر از کاربران پیام رسون به قید قرعه هدایا داده میشود .

 

برای شرکت در قرعه کشی کافیست به نمایندگی پیام کوتاه شیراز مراجعه کنید و شماره ی خود را که فعال است در سایت سامانه پیام کوتاه شیراز ثبت کنید تا در لیست قرعه کشی پیام رسون شرکت داده شوید .

 

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب