سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پشتیبانی برنامه Google hangout از اس ام اس

22 آبان 1397 716 0 0

پشتیبانی برنامه Google hangout  از اس ام اس

 

 

پنل اس ام اس

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

یکی از نرم افزارهای گوگل که سیستم اندروید را پشتیبانی میکند و قابلیت افزودن پیام کوتاه و پیامک متنی را داراست ، برنامه Google hangout است که وعده داده است که برای مدیران بازاریابی اس ام اسی و تبلیغات پیامکی مفید باشد. بررسی ها نشان می دهد چندین تغییر در برنامه اعمال شده است ، اما تغییرات واقعی ارسال پیامک ، بدون تغییر در برنامه دیگری ایجاد شده است.

علاوه بر ارسال پیام های متنی ، برنامه Hangouts میتواند مکانهای کاربر را به اشتراک بگذارد و GIF های متحرک را همه در محدوده همان صفحه نمایش به نمایش بگذارد.

این حرکت را ، که  Hangouts  به اجرا در آورده است ، در یک رویداد در ماه اکتبر اعلام شد . برای اکثر موارد، تجربه متنی باقی می ماند ، با مکالمات پیامکی در کنار مکالمات دیگر نمایش داده می شود. کاربران می توانند بین دو عنوان کانال یکی را  انتخاب کنند.

 

 

* پنل پیامک شیراز ** نمایندگی پنل پیامک ** تبلیغات صوتی *

* ارسال انبوه سیم کارت ** ارسال بلک لیست ** اس ام اس رسون *

 

 

پنل اس ام اس و پنل پیامک که برای هر کسی که از استراتژی های بازاریابی تلفن همراه استفاده میکند طراحی شده و پشتیبانی میشود . افرادی که تکنولوژی استفاده از اپراتور تبلیغات صوتی و پیامک صوتی را انتخاب میکنند می توانند آن را در برنامه های موجود خود قرار دهند.

جالب توجه است که فیس بوک تنها پشتیبانی اس ام اس خود را کاهش داده است، اما بعید است که گوگل آن را دنبال کند. غول های جستجو اگر می خواهند پایگاه قدرت خود را حفظ باید خدمات خود را ارائه دهند که می توانند توسط صاحبان اندیشه مورد استفاده قرار گیرند . با آخرین به روزرسانی ها در Hangouts، آنها فقط این کار را انجام داده اند و بحث در مورد برنامه های دیگر خود را در این روند دوباره زنده کرده اند.

 

برای برنامه های اندرویدی ، Hangouts  که یک برنامه جامع است و آخرین تغییرات در آن اعمال شده است ، به طور بالقوه آن را تبدیل به مرکزی که در آن همه ارتباطات به چرخش در میآید مبدل ساخته است. این خبر خوبی برای استراتژیست های بازاریابی تلفن همراه است.

 

ما توان آن را داریم تا صدایتان را به گوش همه برسانیم.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

09164900129**071373257285

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب