سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پنل پیامک بر اساس کد پستی

15 تیر 1400 2970 0 0

اگر از همراهان پیام رسون باشید و مقاله هایی که در سایت نمایندگی سامانه پیامک شیراز به اشتراک گذاشته می شود را مطالعه کرده باشید ،  حتماً با  ارسال پیامک بر اساس کد پستی  مواجه شده اید .  برای مثال در مقاله  سامانه پیام کوتاه ویژه بانک ها گفته شده که پیامک تبلیغاتی شما را با ارسال پیامک بر اساس کد پستی ارسال خواهیم کرد. 

در این مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم که ارسال پیامک بر اساس کد پستی چیست و چه فرآیندی دارد . پس تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیام کوتاه همراه باشید. 

 

 

ارسال پیامک بر اساس کدپستی: 

معمولا زمانی که می‌خواهیم تبلیغات پیامکی را در منطقه ی خاصی انجام دهیم این گزینه را از پنل اس ام اس انتخاب میکنیم در این مورد شما پیامک تبلیغاتی خود را به افرادی که در محله مورد نظرتان هستند ارسال می کنید .

 

چگونگی تطابق شماره موبایل با کد پستی: 

در این روش یعنی ارسال پیامک بر اساس کد پستی می توانید با ثبت چهار رقم از سمت چپ کد پستی منطقه مورد نظرتان به کلیه شماره موبایل های فعال در آن منطقه دسترسی داشته باشید و پیامک تبلیغاتی ارسال کنید . این روش یک استراتژی موثر و موفق در جذب مشتریان منطقه به شمار می‌آید که می توانید با صرف کمترین بودجه بیشترین مشتری را داشته باشید . سامانه پیام کوتاه شیراز با یک تقسیم بندی بسیار دقیق توانسته  تمام شماره های همراه اول و ایرانسل را بر اساس کدپستی تفکیک کند و شما با خیال راحت می توانید پس از خرید پنل پیامک و درخواست ارسال پیامک بر اساس کد پستی تمام شماره موبایل های منطقه مورد نظرتان را در اختیار بگیرید و شروع به تبلیغات از روش ارسال پیامک کنید .

 

 

با این حال اگر بخواهید خودتان کد پستی منطقه مورد نظرتان را پیدا کنید خیلی راحت می توانید با  جستجو در اینترنت کدپستی شهرها و منطقه های مد نظرتان را پیدا کنیم و با ثبت چهار رقم از سمت چپ کد پستی و ذخیره در سورس  سامانه پیامک شماره های افراد را پیدا کنید .

 

جهت خرید پنل پیامک از نمایندگی سامانه پیامک اینجا را کلیک کنید. 

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب