سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آشنایی با بازاریابی درونگرا با پیام رسون

1402-01-31 16:33:04 393 0 0

بازاریابی درونگرا نوعی از متدلوژی کسب و کار است که این روزها بسیار باب شده است که مشتریان را با استفاده از تولید محتوای ارزشمند و متناسب با تجربه فرد میتواند جذب کند . این در حالی است که در مقابل آن بازاریابی برون گرا میتواند باعث مزاحمت و قطع ارتباط با مشتری شود چراکه محتوایی تولید شده که مخاطب علاقه ای به دیدن آن ندارد . 

ما در تیم تحریره پیام رسون در این مقاله میخواهیم شما را با تمامی فوت و فن های بازاریابی درونگرا آشنا کنیم پس پیشنهاد میکنم اگر شما هم جزء افرادی هستید که محتوا تولید میکند حتما تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیامکی پیام رسون همراه باشید . 

 

 

بازاریابی درونگرا : 

بازاریابی درونگرا یا بازاریابی جاذبه ای (ربایشی) نوعی از بازاریابی است که رویکرد اصلی آن تمرکز بر محتوایی است که نه تنها برای مخاطب عذاب آور نباشد بلکه مفید و قابل استفاده باشد، و اثر متقابلی بر روی او و کسب و کارش نیز بگذارد. با بازاریابی درونگرا شما مخاطبان خود را از طریق کانال هایی مثل نمایندگی پیامک ، وبلاگ، موتور جستجو، شبکه های اجتماعی و… به سمت خود می کشانید که ما اصطلاحا به آن ها مخاطب وفادار یا بالقوه می گوییم.

از سال ۲۰۰۶ بازاریابی درونگرا به عنوان موثرترین روش بازاریابی برای کسب و کارهای آنلاین شناخته شده است. به جای روش های قدیمی مثل خرید تبلیغات یا خرید لیست ایمیل و… ، بازاریابی درونگرا با تمرکز بر ساخت محتوای جذاب، افراد را به سمت سایت شما جذب می کند. جایی که آن ها برای یافتن سوالاتشان و پیدا کردن بهترین راه حل، به دنبال آن هستند. از طریق ایجاد هماهنگی بین محتوایی که ایجاد می کنید و علایق مشتریان، می توانید ترافیک بسیاری به سایت تان جذب کنید .

 

 

5 آیتم برای شناسایی بازاریابی درونگرا : 

 

1- ایجاد محتوا + توزیع:

محتوای هدفمند ایجا کنید. ببنید مشتریان شما چه نیاز و مشکلاتی دارند. ممکن است مشتری شما نباشند و شما به ایشان راه حل ارائه دهید و ممکن است مشتری شما باشند و در استفاده از خدمات و کالای شما مشکلی یا سوالی داشته باشند که باید با تمام عشق و تهعد به کارتان پاسخگو باشید . 

 

2- بازارایابی چرخه ای:

به یکباره کسی علاقه مند به کسب و کار شما نیست . در ابتدا همه ناآشنا هستند. سپس کم کم با شما آشنا می شوند و دنبال تان می کنند، سپس تجربه استفاده از محصولات شما را تجربه می کنند و اگر راضی باشند علاقه مند به محصول شما می شوند. اقدامات و ابزارهای خاص بازاریابی ( مانند نمایندگی پنل پیامک یا پنل پیامکی ) کمک می کنند راحت تر و سریع تر بتوانید این مراحل را پیش ببرید.

 

3- شخصی سازی :

محتوای خود را شخصی سازی کنید. اینگونه اعصاب و روان مخاطب را با محتوای بیهوده خراب نمی کنید و رضایت مشتری بیشتر می شود.


4- چند کاناله :

هدف بازاریابی درونگرا این است که ارتباط دو طرفه و چند کاناله بین شما و مشتریان به وجود آید.


5- ادغام :

ایجاد محتوا، انتشا و ابزارهای آنالیز به مانند یک ماشین کار می کنند. اگر درست عمل کنند چرخ های کسب و کار شما بهتر و سریع تر می چرخد. این ماشین بهترین زمان و بهترین مکان برای انتشار بهترین محتوا را به شما نشان می دهد.

 

 

بازاریابی درونگرا در سال های اخیر :

زمانی که افراد به سایت شما می رسند، تیم فروش شما می تواند با استفاده از ابزارهایی مانند پنل پیامکی یا ارسال پیامک یا ایمیل و چت، وارد تعامل با آن ها شود، و به صورت قطره چکانی و مداوم ارزش هایی را به آن ها می دهند تا در خصوص برند شما بیشتر بدانند. بعد از اینکه آن ها مشتری شدند، تیم خدمات پس از فروش به عنوان یک مشاور متخصص و همدل وارد عمل می شود.

بازاریابی درونگرا روشی برای جذب، تعامل، رضایت و خوشحالی افراد برای رشد کسب و کار است که اولا ارزش ایجاد می کند و ثانیا اعتماد ایجاد می کند. با تغییرات تکنولوژی، بازاریابی درونگرا  رویکردی را ارائه می دهد که روشی انسانی و مفید را در کسب و کار جاری می کند. بازاریابی درونگرا بهترین روش برای بازاریابی، بهترین روش تبلیغ برای فروش، و روشی برای خدمت به مشتریان شما است. زیرا وقتی همه چیز برای مشتری خوب باشد، برای کسب و کار نیز خوب خواهد بود. و در نتیجه کسب و کارتان در بلند مدت بهتر و بهتر رشد خواهد کرد.

 

 

پیام رسون : 

در این مقاله که در سایت سامانه پیام کوتاه شیراز به ثبت رسید سعی کردیم شما را با مفهوم کلی بازاریابی درونگرا آشنا کنیم اما اگر شما هم از افرادی هستید که به دنبال بازاریابی های مدرن میگردید و میخواهید کسب و کارتان را هر روز ارتقاء دهید پیشنهاد میکنم حتما مقاله بعدی را هم مطالعه کنید چراکه تیم تحریره سامانه پیامکی پیام رسون در مقاله بعدی به چهار عمل اصلی بازاریابی درونگرا خواهد پرداخت که این چهار عمل اصلی میتواند به کسب و کارتان و بازاریابی شما کمک شایانی کند . 

برچسب ها: