سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آشنایی با خدمات پیام رسون

1401-08-05 21:55:44 135 0 0

پیام رسون یک سرویسی تبلیغات اس ام اسی است که به فروش محصولات و خدمات شما در اینترنت کمک زیادی می‌کند. با این وجود هنوز خیلی از کسب و کارها با این سرویس و خدمات آن آشنایی ندارند. در این مقاله میخواهیم خدمات پیام رسون را معرفی کنیم و از ظرفیت و قابلیت های آن بیشتر  به شما بگوییم که چطور فروش خودتان را با این سرویس افزایش دهید پس تا پایان با نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون همراه باشید .

 

 

چطور فروشتان را با پیام رسون بیشتر کنید؟
فکر کنید یک سایت فروشگاهی ساخته‌اید و محصولات‌تان را هم داخلش قرار دادید. حالا وقت آن رسیده که مشتریان به سایت‌تان بیایند و از شما خرید کنند. سوال مهمی که پیش می‌آید این است که مشتریان را از کجا پیدا کنیم؟ چطور مشتریان با سایت شما آشنا می‌شوند؟

یک راه ساده و سریع برای نمایش سایتتان به مشتریان این است که از سامانه پیامکی پیام رسون استفاده کنید. حالا پیام رسون چه کار می‌کند؟ کار سامانه پیامکی شیراز این است : ابتدا با ارسال پیامک به افراد سر شناس و قرار دادن لینک باعث میشود که تبلیغ سایت شما در صدها سایت دیگر که بازدیدکننده زیادی دارند، نمایش داده شود به این ترتیب کاربرانی که آن سایت‌ها را می‌بینند، تبلیغات سایت شما را دیده و وارد سایت شما نیز می‌شوند

به همین راحتی در روز صدها کاربر وارد سایت‌تان شده و محصولات و خدمات‌تان را می‌بینند. از این تعداد هم آن‌هایی که تمایل داشته باشند، خریدشان را انجام می‌دهند.

 

 

پیام رسون

ما در سامانه پیامکی پیام رسون با تبلیغات اس ام اسی پر بازده و هدفمند برای مشتریان خود ، افزایش درآمد ایجاد می کنیم و با گرفتن کمترین تعرفه پیامک از مشتریان و ارائه خطوط اختصاصی _خدماتی و اپراتور ۹۰۰۰  به کاربران (اعم  از اشخاص حقیقی و حقوقی) جهت ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست ، توانسته ایم  امروزه به عنوان ارائه دهنده بهترین پنل پیامک در ایران معرفی شویم و هر جا که صحبت از اس ام اس مارکتینگ باشد شرکت اهورا اطلس فارس در صدر بهترین ارائه دهنده پنل پیامک قرار می‌گیرد. 

 

 جهت خرید پنل اس ام اس شیراز از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید.

برچسب ها: