سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آشنایی با دستیار مجازی با پیام رسون

1401-04-13 02:48:37 175 0 0

تا به حال شده که بر اثر کار زیاد و فشار کاری به این فکر کرده باشید که ای کاش کسی بود تا کارها را با او تقسیم می کردید و می توانست به شما کمک کند تا شما بتوانید به وظایف مهمترین رسیدگی کنید .

این شخص می تواند همان دستیار مجازی باشد که امروز به لطف کسب و کارهای کوچک و بزرگ و آنلاین شاپ ها بسیار باب شده است و توانسته خیلی از افراد را با اینکه در خانه خودشان هستند صاحب درآمد کند .

در این مقاله قصد داریم شما را با دستیار مجازی بیشتر آشنا کنیم و از وظایف و نحوه عملکرد آن صحبت کنیم پس تا پایان این مقاله با نمایندگی پنل پیامکی پیام رسون همراه باشید .

 

دستیار مجازی کیست؟: 

اصطلاح دستیار مجازی یا دورکاری به لطف پیشرفت تکنولوژی و اینترنت شکل گرفت و امروز بسیار محبوب شده است اما نباید از اسم آن که مجازی است این برداشت را داشته باشیم که حتما این افراد دور از کار و محیط کار هستند و لزومی برای حضورشان در محل کار نیست و این موضوع میتواند توافقی باشد بین دستیار مجازی و کارفرما.

دستیاران مجازی بیشتر برای مشاغل آنلاین مناسب است اما با وجود این خیلی از مشاغل کوچک و بزرگ دیگر از دستیار مجازی برای تنظیم قرار ملاقات ها ، تماس تلفنی ، برنامه ریزی و غیر استفاده می کند.

 


وظایف و روش کار دستیار مجازی به چه صورت است؟:

اگر نگاهمان را کمی وسیع تر کنیم متوجه می‌شویم که امروزه دستیاران مجازی کارشان برجسته تر از گذشته شده است و همین موضوع سبب شده تا استارتاپ‌ها به دفاتر مجازی اعتماد بیشتری کند .

دستیار مجازی همانند یک پیمانکار مستقل است که نیازی نیست کارفرما برای آن مالیات یا بیمه را پرداخت کند .دستیار مجازی به دلیل آنکه در محیطی مشخص نیست تا کار کند از او انتظار می‌رود تا هزینه کامپیوتر و تجهیزات شخصی خود مثل نرم افزار های متداول و سرویس اینترنت را خودش فراهم و پرداخت کند. 

وظایف دستیار مجازی مربوط می شود به قراردادی که با کارفرما بسته است که می تواند انجام کارهای اداری و دفترداری باشد یا اینکه به طور مرتب در شبکه‌های اجتماعی باشد و یا برای وبلاگ مقاله بنویسد .

 

مزایای استفاده از دستیار مجازی:
استخدام دستیار مجازی برای کارفرما مزایایی دارد که در زیر به توضیح هر یک می پردازیم.

 

1- صرفه جویی در هزینه ها
استخدام دستیار مجازی تقریباً سه برابر ارزان‌تر از استخدام یک کارمند تمام وقت است. در حقیقت ، یک دستیار مجازی می تواند سالانه ۷۸ درصد هزینه های عملیاتی شما را پس انداز کند .اگر یک کارمند تمام وقت استخدام کنید ، نه تنها حقوق بلکه موارد زیر را نیز باید پرداخت کنید :

- مالیات
- روزهای بیماری، دوران نقاهت
- مرخصی تعطیلات
- غرامت کارگران
- مزایای پزشکی / دندانپزشکی
 

 

2- پرداخت براساس ساعات کاری
وقتی یک دستیار مجازی استخدام می کنید ، فقط باید برای ساعاتی که آنها به طور فعال برای شما کار می کنند پرداخت کنید. در حقیقت ، ۸۷.۷ درصد دستیاران مجازی به صورت ساعتی مزد می گیرند.

علاوه بر این ، می توانید از یک ابزار مدیریت زمان استفاده کنید تا دقیقاً براساس میزان کار مزد دهید.

 

3- افزایش بهره وری

یک روز کاری استاندارد ۸ ساعته ، یک کارگر معمولی کمی کمتر از ۳ ساعت کار مفید انجام می دهد، اما دستیاران مجازی متفاوت عمل می کنند و بدون حواس پرتی از محیط اداری ، قادر به تمرکز و اختصاص زمان برای انجام وظایف خود هستند. از آنجا که دستیاران مجازی خود اشتغال هستند ، هدف شماره یک آنها رضایت مشتری است. 

 

 

پیام رسون :

دستیار مجازی یک دارایی با ارزش برای مشاغل و شرکت های کوچک است . صاحبان مشاغل کوچک کارآفرین هایی هستند که باید مدیریت کارهای خود را به طور موثر انجام دهند و بیشتر بر فعالیت هایشان متمرکز شوند تا سریعتر به پیشرفت برسند .

سامانه پیام کوتاه شیراز نیز در ابتدای فعالیت خود از دستیار مجازی استفاده کرده است و توانسته با کمک این دستیاران امروزه محبوبیت دوچندانی نسبت به دیگر نمایندگی های پیامک داشته باشد. 

پیشنهاد ما به شما همراهان همیشگی پیام رسون این است که در راه اندازی مشاغل خود علاوه بر استفاده از پنل پیامکی میتوانید از نیروهای انسانی هم به عنوان دستیار مجازی استفاده کنید و یا آنکه کارهای مربوط به پنل پیامک و نمایندگی پیامک ،تبلیغات پیامکی را به دستیار مجازی خود بسپارید و در مسیر رشد و توسعه کسب و کارتان زودتر به هدف برسید. 


شما عزیزان اگر قصد خرید پنل پیام کوتاه را دارید می توانید به سایت سامانه پیامک پیام رسون مراجعه کنید و از همان قسمت پنل پیامک خود را خریداری کنید  .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید .

برچسب ها: