سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آشنایی با دعوت نامه پیامکی

1400-10-22 15:32:47 1777 0 0

معمولا در تمامی مراسم ها و جشن ها برای دعوت از نزدیکان و مهمانان ، از کارت دعوت استفاده می‌شود اما بعضی از جشن ها هستند که مربوط به مسائل کاری و معرفی برند و محصولات می باشد  اما باز هم برای حضور افراد نیاز به دعوت گیر وجود دارد . در گذشته نه چندان دور برای این مراسم ها نیز از کارت دعوت برای مهمانان استفاده می‌شد اما در حال حاضر با پیدایش پنل پیامک و کارت دعوت مجازی دیگر کسی از کارت دعوت کاغذی برای مراسم های خود استفاده نمی کند . ( البته ارسال پیامک از طریق پنل پیام کوتاه صرفا مختص مراسم ها و جشن هایی می باشد که در آن به رونمایی محصول ، افتتاحیه و... میباشد و  کلا برای کسب و کار ها استفاده می شود ). 

در این مقاله می خواهیم شما را با کارت دعوت پیامکی بیشتر آشنا کنیم پس تا پایان با نمایندگی پنل پیامک پیام رسون همراه باشید .

 

 

استفاده از پیامک دعوت برای مهمانی و مراسم‌ها : 

 

در کسب و کار همه چیز صرفا به فروش محصول و کالا ختم نمیشود بلکه به وجود آمدن حس نزدیکی و رابطه ای عمیق و دو طرفه است که شما را در کسب و کار موفق میکند . پس اگر قرار باشد مراسمی برگزار شود حضور افراد صمیمی در این مراسم ضروری میباشد . حال نحوه ی دعوت این افراد بسیار مهم میباشد .  
اس ‌ام ‌اس دعوت یک روش محبوب برای اطلاع‌رسانی مراسم‌ها و مهمانی‌هاست. در واقع پیامک هم خیلی سریع به دست مهمان می‌رسد و هم هزینۀ زیادی ندارد. اگر قرار است افتتاحیه بزرگی داشته باشید یا کنفرانس برگزار کنید، ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس ، خبر آن را با بهترین قیمت و کمترین تعرفه به دست همه می‌رساند  و مطمئن هستید که تمامی افراد از دعوت مطلع شده اند چراکه برای دریافت پیامک  نیازی به دسترسی به اینترنت در طرف گیرنده وجود ندارد .

 

 

باشگاه مشتریان و ارسال دعوت نامه : 

 

ارسال دعوت نامه و باشگاه مشتریان در کنار یکدیگر میتواند بسیار موثر واقع شود چراکه با داشتن باشگاه مشتریان شما همیشه یک سری افراد همیشه وفادار را در کنار خود دارید که معمولا شرایط خاص یا تخفیف‌های ویژه را به آن‌ها اطلاع میدهید . حال اگر برنامه افتتاحیه یا جشنی باشد، این مشتریان ویژه در لیست مهمانان خاص هستند که میتوانید با ارسال پیامک از آنها دعوت به حضور کنید . 
دسته بعدی را میتوانید با استفاده از بانک شماره موبایل جامع سامانه پیامک انتخاب کنید و برای آنها نیز پیامک دعوت ارسال کنید . 

 

 

مزایای دعوت نامه پیامکی : 

 

1- برخلاف دعوتنامه کاغذی و یا اطلاع‌رسانی تلفنی، ارسال پیامک بسیار سریع است و می‌توانید با یک کلیک صدها نفر را مطلع کنید .

2- دعوتنامه پیامکی روشی خاص است و ارتباط با مخاطب را بهبود می‌دهد .

3- قابلیت شخصی‌سازی دارد. یعنی می‌توانید در متن پیامک نام هر مخاطب بنویسید تا مخاطب بداند، اهمیت زیادی برای مراسم شما دارد .

4- با استفاده از این فرصت، پیامک را طوری بنویسید تا مخاطب حس کند هرگز نباید مراسم شما را از دست بدهد!.

5- پیامک دعوت این امکان را به شما می‌دهد که لینک وبسایت یا پیج اینستاگرام را برای مخاطب بفرستید. حالا او می‌تواند برای جزئیات بیشتر وارد لینک ارسالی شود.

6- به نسبت روش‌های تلفنی و کاغذی، ارسال دعوتنامه پیامکی کم هزینه تر است چراکه با کمترین تعرفه ارائه میشود . 

 

 

 پیام رسون

 

نمایندگی پنل پیام کوتاه شیراز با سال ها سابقه درخشان در حوزه سامانه پیامک این امکان را دارد که برای مراسم ها و رویدادهای مهم کسب و کار شما عزیزان ، از دعوت نامه پیامکی با بهترین متن دعوت به کمک شما بیاید و از بهترین و منحصر به فردترین افراد دعوت به حضور در میهمانی شما را داشته باشد . 

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

 

 

برچسب ها: