سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آشنایی با مارکت پلیس با پیام رسون

1400-08-26 15:48:35 1754 0 0

آیا تا به حال با کلمه مارکت‌پلیس مواجه شده اید و یا اطلاع دارید که چیست؟ و چه کاری انجام میدهد ؟ و چه تفاوتی با فروشگاه اینترنتی دارد ؟ اگر می خواهید با مارکت‌پلیس بیشتر آشنا شوید تا پایان این مقاله با نمایندگی پنل پیامک پیام رسون همراه باشید .

 

مارکت پلیس چیست ؟:

مارکت پلیس  در واقع پلتفرمی است که به تعداد زیادی از فروشندگان این امکان را می‌دهد که در یک محل محصولات و خدمات خود را به فروش برسانند. یک لحظه بازارهای سنتی را در نظر بگیرید. برای مثال در بازار طلافروشان تعداد زیادی طلافروش در کنار هم کار می‌کنند و محصولات خود را به فروش می‌رسانند. امروزه، در مارکت پلیس این امکان فراهم می‌شود که همه این طلافروشان به صورت اینترنتی یک غرفه برای خود داشته باشند و در یک سایت یا بازار اینترنتی محصولات خود را به فروش برسانند.

در واقع مارکت پلیس مناسب افرادی است که دوست دارند به صورت دسته جمعی کاری را انجام دهد به همین خاطر از پرداخت کمیسیون بابت فروش و حق عضویت اولیه هیچ اعتراضی ندارند . حال اگر کسی قصد داشته باشد مارکت پلیس خود را راه اندازی کند در مرحله اول باید به دنبال افرادی باشد که با این روش فروش آنلاین آشناییت داشته باشد  و بعد فروشندگان خوب و منطقی را دور هم جمع کند و برای  این کار خیلی راحت  می تواند با خرید پنل پیامک از سامانه پیام کوتاه افراد مورد نظر را به  همکاری دعوت کنند .

 

مزایای مارکت پلیس : 

 

1- عدم نیاز به انبار کردن محصولات:

در بسیار از مارکت پلیس‌ها نیازی به انبار کردن محصولات نیست  به طور کلی شما هیچ دغدغه‌ای برای فروش محصولات ندارید و تنها هدف شما ایجاد اتصال بین مشتریان و فروشندگان است. بعد از ثبت سفارش خرید، تمامی مسیر از تأمین محصول تا ارسال محصول برعهده فروشنده خواهد بود.

 

2- دریافت سود مناسب از فروش محصولات: 

مارکت پلیس‌ها امکانات زیادی برای فروشندگان دارند. آن‌ها امکان بارگذاری محصولات، لینک دادن به فروشگاه اینترنتی، دسترسی به تعداد بسیار زیادی از خریداران را فراهم می‌کنند. همچنین یک مارکت پلیس هزینه‌های جانبی زیادی مانند ارسال پیامک به مشتریان و خریداران و اطلاع از شرایط ثبت سفارش دارد. در صورت بروز مشکلاتی مانند عدم دریافت پیامک نیز پشتیبانی مارکت پلیس باید به سؤالات مشتریان پاسخ دهد.
با توجه به این موارد از آنجایی که یک مارکت پلیس همه شرایط را برای فروش بیشتر و راحت‌تر محصولات در یک بستر مناسب فراهم می‌کند، سود مناسبی از فروش محصولات به دست می‌آورد. علاوه بر دریافت کمیسیون فروش، بسیاری از مارکت پلیس‌ها برای عضویت فروشندگان نیز مبلغ مشخصی را در نظر گرفته‌اند. همانطور که اشاره کردیم فروشندگان با رضایت این مبالغ را پرداخت می‌کنند زیرا به هدف خود که فروش بیشتر است می‌رسند.

 

3- عدم نیاز به سرمایه اولیه :

در ظاهر فروشگاه اینترنتی و مارکت پلیس شباهت زیادی به هم دارند اما در سرمایه اولیه مورد نیاز آن‌ها تفاوت میان این دو بسیار زیاد است. هر دو نیاز به امکانات یک سایت فروشگاهی مانند افزونه پیامکی برای ورود و ثبت نام دارند و در امکانات فروشگاه نیز بسیار شبیه به هم هستند. ولی در مارکت پلیس دغدغه‌هایی مانند تأمین محصول، انبار، تبلیغ برای هر محصول، هزینه بسته بندی و ارسال محصول وجود ندارد. مارکت پلیس‌ها به مشتریان خود و فروشندگان خدماتی از جنس پشتیبانی ارائه می‌کنند ولی این خدمات نیز در مقایسه فروشندگان اصلی بسیار کم هزینه‌تر هستند. در نتیجه شما با سرمایه بسیار اندک‌تری می‌توانید مارکت پلیس را راه اندازی کنید.  البته دغدغه‌های دیگری مانند انتخاب بهترین فروشندگان و تایید حساب کاربران نیز وجود دارد.
 

4- امکان کسب سود از روش‌هایی به جز فروش محصول :

فروشندگان زیادی در مارکت پلیس‌ها مشغول رقابت با هم هستند. این فروشندگان برای اینکه در این رقابت بیشتر دیده شوند حاضر به پرداخت هزینه تبلیغ محصولات خود یا قرار گرفتن در جایگاه بهتر نسبت به رقبا هستند. به این ترتیب علاوه بر کمیسیون و حق عضویت، می‌توان از طریق روش‌های دیگری نیز همچون فروش محل تبلیغات یا ارائه خدمات ویژه به فروشندگان نیز کسب درآمد کرد.

 

 

پیام رسون :

 در این مقاله تیم تحریره سامانه پیامک سعی کرد شما را با مارکت‌ پلیس  بیشتر آشنا کند  و از مزایای مارکت پلیس و درآمد بالای آن به شما بگوید و شما نیز می توانید با استفاده از مارکت پلیس  به جای داشتن رقیب برای خود همکار داشته باشید و با سرمایه خیلی کم صاحب یک مارکت پلیس بشوید .

اما این نکته را فراوش نکنید که برای داشتن یک مارکت پلیس موفق شما باید از یک سامانه پیامک برای ایجاد رابطه بهتر با مشتریان خود بهره‌مند شوید که برای این کار می توانید به سایت نمایندگی پنل پیامک پیام رسون مراجعه کنید و با خرید پنل پیامک برای مارکت پلیس خود از یک کسب و کار پر سود بهره مند شوید .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید.

 

برچسب ها: