سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

آشنایی با منشی پیامکی با پیام رسون

27 شهریور 1400 1629 0 0

حتما برایتان پیش آمده که اگر برای خرید به جایی بروید یا اینکه به کلینیک ها یا کافه ها سری بزنید ، حتما در موقع حساب کردن به شما این پیشنهاد را می‌دهند که برای اطلاع از تخفیف ها و جشنواره ها و برنامه های خاص اون مرکز خرید ، عدد ۱ یا ... را به سامانه پیامک مورد نظرشان ارسال کنید .
حال وقتی ما برای سامانه پیامک این کسب و کارها پیامک ارسال میکنیم ، بلافاصله یک پیامک که حاوی متن خوش آمد گویی است را دریافت میکنیم و نظرمان نسبت به آن کسب و کار تغییر می‌کند و این باور را به خودمان می‌دهیم که می‌شود بیشتر از خدمات این مرکز خرید استفاده کنیم .

حال اگر می‌خواهید با رمز و راز این کار یعنی منشی پیامکی آشنا شوید تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیامک شیراز همراه باشید .

 

 

منشی پیامکی چیست ؟

ماجرا از این قرار است که این پیامک ها از طرف سامانه پیام کوتاه توسط دو ابزار منشی پیامکی و منشی هوشمند برای مشتری فرستاده می‌شود. پس منشی پیامکی یک ابزار پاسخگو خودکار است که برای پاسخگویی به صورت خودکار به مشتری استفاده می‌شود و تنها از طریق نمایندگی سامانه پیامک قابل خریداری است .
بدین صورت با توجه به کسب و کارتان یک پاسخ از قبل تعیین شده را آماده می‌کنید تا مشتری با ارسال کد مورد نظر به سامانه پیامک،  متن یا پاسخ صوتی مورد نظر را دریافت کند .علاوه بر آن شما می‌توانید با تنظیم کد های مورد نظر پیام های صوتی مختلفی را برای مشتریان ارسال کنید . برای مثال اگر کلینیک زیبایی دارید که در آن خدمات زیادی را انجام می‌دهید،  می‌توانید با توجه به دسته بندی خدمات کد های مخصوصی را در نظر بگیرید که با ارسال به سامانه پیامک،  منشی پیامکی اطلاعات مربوط به همان دسته را به مشتری بدهد . 


مزایای استفاده از منشی پیامکی : 

اگر از منشی پیامکی استفاده می‌کنید می‌توانید تعامل خوبی را با مشتری برقرار کنید و خودتان را مختص به حضور نیروی انسانی نکنید .علاوه بر آن استفاده از منشی پیامکی شامل مزایایی همچون : 
کد اصالت محصول ، کد گارانتی،  انقضای عضویت ، انقضای بیمه و ... نیز می‌باشد. 

 


منشی پیامکی اهورا اطلس فارس : 
اگز شما هم کسب و کاری دارید که به منشی پیامک نیازمند است ، کافیست به سایت سامانه پیام کوتاه شیراز مراجعه کنید و از آنجا اقدام به خرید کنید . همچنین اگر تمایل داشته باشید که منشی پیامکی شما به صورت متنی هم باشد ، می‌توانید با خرید اپراتور ۹۰۰۰ از نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز از این آیتم هم بهره مند شوید چراکه اپراتور ۹۰۰۰ هم به صورت متنی بوده هم به صورت صوتی و برای عبور از بلک لیست نیازی به خدماتی شدن ندارد .


شما همواره می‌توانید از پشتیبانی ۲۴ ساعته پیام رسون به صورت رایگان هم مشاوره دریافت کنید و از پیشنهادات و تجربه تیم پیام رسون برای کسب و کارتان استفاده کنید و این اطمینان را به شما می‌دهیم که نمایندگی سامانه پیام کوتاه تا رسیدن شما به موفقیت در کنارتان خواهد ماند .همچنین نمایندگی سامانه پیام کوتاه با داشتن کمترین تعرفه ارسال پیام کوتاه باعث شده که بسیاری از افراد برای تبلیغ کسب و کارشان از پنل پیامک استفاده کنند و این موضوع برای نمایندگی سامانه پیام کوتاه افتخاری است فراموش نشدنی .


جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید.

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب