سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آشنایی با نحوه گرفتن پرینت تلفن با پیام رسون

1401-01-11 15:49:53 1775 0 0

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که قصد داشته باشید پرینت پیامک ها و تماس های یک سیم کارت را داشته باشید . این سیم کارت می تواند متعلق به شما یا فرد دیگری باشد که دلایل پرینت آن می‌تواند متفاوت باشد .
در این مقاله قصد داریم تا شما را به نحوه گرفتن پرینت تلفن آشنا کنیم پس تا پایان با نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز همراه باشید .

 

نحوه گرفتن پرینت پیامک ها : 
برای گرفتن پرینت پیامک حتما باید از طریق مراحل قانونی اقدام شود هرچند که مالک خودش قصد داشته باشد پرینت بگیرد .
پس افراد فقط در صورتی مجاز به گرفتن پرینت هستند که دستور چاپ از مراجع قضایی را داشته باشند .
اما اگر کسی پنل اس ام اس تهیه کرده باشد و قصد داشته باشد که پرینت پیامک های ارسالی را داشته باشد می‌تواند از طریق خود سامانه پیامک اقدام کند چراکه سامانه پیام کوتاه برای پرینت پنل اس ام ای نیازی به دستور قضایی ندارد ‌.


نحوه گرفتن پرینت تماس ها : 
 برای گرفتن پرینت تماس ها دو راه حل وجود دارد 
۱_اگر سیم کارت متعلق به خودتان باشد می‌توانید خیلی راحت با ورود به سایت ها و اپلیکیشن هایی که اپراتورها به مشتریان ارائه می‌دهند وارد شوید و پرینت تماس خودتان را دریافت کنید و یا اینکه به مراکز خدماتی مربوطه حضوری مراجعه کنید . در این مورد نیازی به دستور مراجع قضایی نیست .
۲_اما اگر سیم کارت متعلق به شخص دیگری باشد به هیچ عنوان نمی‌توانید از ریز مکالمات خبر دار شوید مگر آنکه با دلایل محکمه پسند به مراجع قضایی رجوع کنید تا آنها دستور کتبی برای گرفتن پرینت را به شما بدهند .

 

ضرورت حضور مالک سیم کارت هنگام گرفتن پرینت خط تلفن :
توجه داشته باشید که حتی در صورت پذیرفته شدن درخواست پرینت تلفن، این امر باید حتما با رضایت و حضور مالک سیم کارت انجام شود. یعنی حتی اگر شرایط شما مشمول دریافت پرینت تلفن شخص دیگری باشد، در صورتی که صاحب خط تلفن حضور نداشته باشد، این کار انجام نخواهد شد.

تنها در دو صورت می‌توان بدون حضور مالک پرینت تلفن آن را دریافت کرد و آن هم موقعی است که فرد مالک فوت کرده یا اینکه خود مالک، متهم باشد. البته در این حالت هم تبصره‌های بسیاری برای دریافت پرینت تلفن وجود دارد.

 

پیام رسون

در این مقاله سعی کردیم شما را با نحوه پرینت گرفتن سیم کارت خود یا شخص دیگری آشنا کنیم و از شرایط و ضوابط آن برای شما بیشتر توضیح دهیم و روش های مختلف برای گرفتن پرینت تلفن برای سیم کارت شخصی و پنل های پیامکی را شرح دادیم .

امروزه پنل پیامک یکی از نیازهای اساسی سازمانها و اورگانها شده است و یا حتی آنهایی که از طریق فضای مجازی فعالیت می کنند به همین دلیل اکثر سازمان های معتبر سعی می‌کنند که از سامانه‌های معتبر پنل پیامک تهیه کنند . 


نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون یکی از معتبر ترین و بهترین سامانه هایی است که در طول ۱۱ سال فعالیت خود توانسته اعتماد خیلی از سازمان ها را به خود جلب کند .


برای گرفتن پنل اس ام اس از سامانه پیام کوتاه شیراز کافیست اینجا را کلیک کنید .

برچسب ها: