سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آشنایی با ویژگی های وب سرویس موفق

1402-01-02 21:37:55 149 0 0

تقریبا همه ما شاهد این موضوع هستیم که تمام شرکت های اینترنتی برای بهتر شدن کسب و کار خود اقدام به خرید پنل پیامکی کرده اند تا بتوانند بازده بهتری را داشته باشند.

این اقدام از سوی شرکت ها و ارگان ها تنها 20 درصد از ماجرا است و 80 درصد مابقی  وظیفه  آن وب سایتی که شما کار را به آن سپرده اید.. اگر نمایندگی پیامکی که شما از آنها خرید پنل اس ام اس داشته اید موفق باشد، می‌توانید بازده خوبی را برای شما به ارمغان آورد و اگر بالعکس آن باشد، پول خود را دور ریخته اید.

اما اینجا یک سوال پیش میاد که ما باید برای رسیدن به هدفمان باید تمامی سامانه های پیامکی را امتحان کنیم؟

خوب شما باید برای انتخاب یک سامانه پیام کوتاه باید خصوصیات آنها را بشناسید که در این مقاله به توضیح چند مورد ضروری از ویژگی های یک وب سرویس موفق پرداخته ایم پس پیشنهاد میکنم تا پایان با نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون همراه باشید . 

 

 

ویژگی های وب سرویس موفق :

 

1_ سورس سامانه پیام کوتاه : شرکتی که از آن وب سرویس تهیه میکنید حتما باید مالک سورس کد باشد، چراکه شاید در آینده بخواهید در سامانه تغییراتی اعمال کنید. دقت داشته باشید که منظور از داشتن سورس، داشتن یک نرم افزار کامل  است که کمتر وب سایتی است که دارای سورس کد باشد.

 

2_ وب سرویس پایدار : وقتی صحبت از وب سرویس می‌شود یعنی شما از آن در نرم افزارتان استفاده می‌کنید، پس لازم است یک وب سرویس کاملا پایدار را انتخاب کنید.

 

3_ سابقه : توجه داشته باشید که داشتن یک سامانه پیامکی کافی نیست، بلکه سابقه طولانی  و رضایتمندی مشتریان سابق است که مهم میباشد.

 

4_ تعقلات شرکت : وب سرویس ارائه دهنده باید سرور و تجهیزات سخت افزاری متعلق به خود را داشته باشد.

 

5_ ارائه تمامی تکنولوژی ها نظیر http, soap, api را به طور کامل داشته باشد.

 

6_ تعرفه های مناسب :  وب سرویس هایی که دارای کمترین تعرفه پیامک هستند برای مشتریان خود ارزش قائل هستند و برای وفادار ماندن مشتریان از کمترین تعرفه پیام کوتاه استفاده می‌کنند.

 

 

این 6 ویژگی به شما کمک می‌کند که در انتخاب خود دقت کنید و بتوانید بهترین وب سرویس را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

 

 

پیام رسون : 

در اینجا جا دارد که یکی از پر سرعت ترین سامانه پیام کوتاه و یکی از ارزان ترین پنل پیام کوتاه ایران را به شما معرفی کنم که دارای 6 ویژگی های فوق نیز می‌باشد و آن شرکت اهورا اطلس فارس است که از سال 91 شروع به فعالیت کرده و در طی این سالها توانسته رضایتمندی همراهان خود را کسب کند و تا آنجا که توانسته برای مشتریان وفادار خود از کمترین تعرفه پیامک استفاده می‌کند.

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

برچسب ها: