سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

آشنایی با گیت هاب توسط پیام رسون

21 فروردین 1400 2331 0 0

 

آیا تا به حال واژه گیت هاب را شنیده اید؟ یا اطلاع دارید که چه کاربردهایی دارد؟

اگر علاقه به برنامه نویسی و طراحی سایت دارید تا پایان این مقاله با سامانه پیامک شیراز همراه باشید.

گیت هاب واژه ای است که در دنیای برنامه نویسی و طراحی سایت کاربرد دارد. این واژه یکی از پر کاربرد ترین مفاهیم در دنیای کد نویسی است که تمامی کسانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند باید با آن آشنایت کامل داشته باشند.

 

گیت هاب چیست :

 

همه ما انسانها دوست داریم که در هر حوزه ای که فعالیت میکنیم، آن را با دیگران به اشتراک بگذاریم و در این اشتراک، هم از ایده های افراد استفاده کنیم و هم همکاران خود را بشناسیم. در واقع می‌خواهیم یک جامعه کوچک از متخصصین یک حوزه در کنار هم تشکیل دهیم و در نهایت تشکیل این جامعه کوچک، هم از تغییرات به روز آگاه شویم و هم بتوانیم فرصت شغلی را برای دیگران ایجاد کنیم.

حال گیت هاب همین فضا را برای ما به وجود می‌آورد. در واقع گیت هاب یک ابر اطلاعاتی است که تمامی کسانی که به طور تخصصی و جدی در کد نویسی فعالیت می‌کنند، می‌توانند در این پلتفرم حضور داشته باشند.

به زبان دیگر گیت هاب یک سیستم برای کنترل پروژه های برنامه نویسی است که با کمک این نرم افزار میتوان همه اطلاعات مربوط به پروژه را در فضای ابری ذخیره سازی کرد.

برای مثال اطلاعات کاربری از یک پنل پیامکی ارزان می‌تواند در این پلتفرم قرار گیرد و باعث ایجاد ایده های جدید یا توسعه خود نمایندگی پیامک شود.

 

ضرورت نیاز کدنویسان به گیت هاب :

 

 

اگر شما فردی خلاق با ایده های نو هستید، گاهی برایتان پیش می‌آید که به بن بست ایده یابی برخورد کنید. یا اینکه مشکلاتی غیر قابل حل در کد های خود داشته باشید. در این جور مواقع خیلی راحت در فضای گیت هاب چرخی بزنید و با ایده های افراد در سراسر دنیا آشنا شوید. در این حالت حتما ایده های منحصر به فردی برای شما نیز ایجاد خواهد شد.

این نکته را فراموش نکنید که تغییرات مهم و کاربردی همیشه باید در زمان مناسب به اطلاع دیگران رسانده شود، اگر زودتر از موقع اطلاع رسانی شود ممکن است مردم فراموش کنند و اگر دیرتر شود عملا هیچ سودی برای مردم و خودتان ندارد. در اینجا نمایندگی پیامک شیراز به شما توصیه می‌کند که اطلاع رسانی های خود را با استفاده از ارسال پیامک انبوه انجام دهید. این ارسال انبوه می‌تواند به صورت های مختلف اعم از ارسال پیامک بر اساس کد پستی، ارسال پیامک منطقه ای، ارسال انبوه پیامک به محله و... باشد و دلیل دیگر برای استفاده از ارسال پیام کوتاه اینست که می‌توانید از نمایندگی پیامک رایگان استفاده کنید و پنل اس ام اس مفتی دریافت کنید که کاملا ارزش آن را دارد.

 

گیت هاب ویژه همه افراد :

 

این که گیت هاب با هدف ساماندهی به پروژه های کد نویسی برای برنامه نویسان طراحی شده است، درست میباشد اما در عصر تکنولوژی امروز گیت هاب می‌تواند برای تمام افراد در دسترس باشد. در واقع اگر به دنبال طوفان اطلاعاتی در سراسر دنیا هستید، این فضا به شما کمک شایانی می‌کند.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که فضای گیت هاب موضوعات عمومی را در بر نمیگیرد.

 

دلیل استفاده از پنل اس ام اس مفتی : 

 

شما بعد از کد نویسی سایت خود و طراحی آن ، نیاز دارید که افراد را از سایت خود با خبر کنی . خرید پنل پیامک ارزان این امکان را به شما میدهد که بتوانبد با کمترین هزینه بیشترین بازخورد را داشته باشید .

این کار توسط پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه یعنی سامانه پیام کوتاه شیراز بسیار ساده است . ما در پیام رسون تمام تلاشمان را میکنیم که بهترین پکیج ها را به شما ارائه دهیم .

جهت خرید پنل پیامک از نمایندگی پیامک شیراز اینجا را کلیک کنید . 

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب