سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

آشنایی بیشتر اس ام اس مارکتینگ با پیام رسون

22 فروردین 1400 3148 0 0

بازاریابی پیامکی یا اس ام اس مارکتینگ یکی از شیوه های مهم در تبلیغات است . اگر برایتان سوال است که چرا یکی از بهترین رو ش های تبلیغ است ،  تا پایان این مقاله با سامانه پیام کوتاه همراه باشید . 

 

 

هدف بازاریابی پیامکی : 

بازاریابی پیامکی با هدف برقراری ارتباط بیشتر با مخاطبان ، ارسال پیشنهادات ، به روز رسانی ها و هشدارهای  مهم ایجاد شده است . در واقع شما با استفاده از اس ام اس مارکتینگ میتوانید مخاطبین وفادار را نصیب کسب و کار خود کنید . حال نمایندگی سامانه پیامک میخواهد به شما توضیح دهد که اس ام اس مارکتینگ چیست که انقدر قدرت در جذب مشتری دارد .

اس ام اس مارکتینگ از شیوه های بازاریابی در عصر حاضر است که قدرت خود را به دلیل دسترسی  اکثر مردم به موبایل ، پیدا کرده است . اس ام اس مارکتینگ یعنی ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به تلفن همراه مشتریان ودر جریان گذاشتن مردم از جشنواره ها و تخفیف ها است . 

حال باید کمی با شیوه کار این سامانه ارسال اس ام اس بیشتر آشنا شویم .

 

شیوه کار اس ام اس مارکتینگ : 

 

 

فروشندگان و تمامی کسانی که می‌خواهند از تبلیغات پیامکی استفاده کنند، اول باید یک متن مناسب آماده کنند. بعد باید یک لیست از شماره همراه مخاطبان هدف خود تهیه کنند. در مرحله آخر، متن را به همه مشتریان ارسال کنند و آن ها را در جریان تخفیفات و موضوعات مربوط به خریدوفروش قرار دهند. با این شیوه می‌توانند یک بازاریابی موفق داشته باشند و در یک ‌لحظه عده بسیار زیادی از مخاطبان یا مشتریان را درگیر پیغام تبلیغاتی خود بکنند

 

مزیت های اس ام اس مارکتینگ : 

ارسال سریع و صرفه جویی در زمان

کاهش هزینه ها

دریافت بازخورد سریع از مشتریان و نرخ تبدیل بالا

کمک به حفظ محیط زیست

‌قابلیت پیگیری تبلیغات

امکان شخصی‌سازی پیامک

 

پیشنهاد پیام رسون درباره اس ام اس مارکتینگ : 

در حال حاضر ، صرفه جویی در هزینه ها  یک امر مهم است اینکه بتوانیم از کمترین هزینه ها برای کسب و کار خود تبلیغات انجام دهیم بسیار مهم است . به شما پیشنهاد میکنم با استفاده از کمترین هزینه ارسال پیامک ، اقدام به ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای کسب و کار خود کنید .

شما میتوانید با خرید پنل اس ام اس از ارزان ترین پنل پیامک توسط نمایندگی سامانه پیامک شیراز ، اقدام به ارسال پیامک به بانک شماره موبایل پیام رسون و هم ارسال پیامک به بلک لیست ها کنید و از این طریق یک اقدام موثر در کسب و کار خود برداشته باشید . سامانه ارسال اس ام اس شیراز در این راه همواره پشتیبان و همراه شماست . 

 

جهت خرید پنل پیامک ازنمایندگی سامانه پیام کوتاه اینجا را کلیک کنید .

 

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب