سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آشنایی با قفل پیامک با پیام رسون

1401-05-27 17:20:06 354 0 0

امروز هر فردی در گوشی خود از ده ها  اپلیکیشن استفاده می کنند که همین باعث می‌شود روزانه  بیش از ده ها نوتیفیکیشن در پنجره اعلان موبایل خود ببیند که درصد قابل توجهی از این نوتیفیکیشن‌ها را تبلیغات پیامکی به خود اختصاص داده است  که می‌تواند شامل تراکنش‌های بانکی یا اطلاع رسانی فروشگاه ها و... توسط سامانه پیام کوتاه باشد که برای مشتریان و کاربران ارسال می‌کنند. هستند افرادی که فرصت بررسی کردن تمامی این پیام‌ها را ندارند و به دنبال راهی هستند که این تبلیغات پیامکی را دریافت نکنند. 

این کار با فرآیندی که به آن قفل  پیامک می‌گویند، انجام پذیر است. اما این سوال پیش می‌آید که آیا قفل پیامک خوب است یا نه؟ و یا اینکه قفل پیامک چه تفاوتی با بلاک کردن دارد .

در این مقاله میخواهیم در رابطه با قفل پیامک و تفاوت آن با بلاک کردن صحبت کنیم . پیشنهاد میکنم تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیلم رسون همراه باشید .

 

قفل پیامک چیست ؟: 

قفل پیامک یعنی اینکه هر زمان کسی قصد وارد شدن به برنامه massage را داشت لازم است قبل از ورود یک رمز عبور برای وارد شدن را بزند و بعد از آن میتواند وارد بخش اس ام اس ها شود .

پس اگر علاقه داشتید برای افزایش امنیت پیامک خود کاری کنید بهترین راه ، استفاده از روش قفل گذاری روی پیامک ها است . 

 

 

قفل پیامک برای شماره های دلخواه:

 با بالا رفتن مدل گوشی ها و قویتر شدن سیستم عامل آنها امکانی در هر تلفن همراه و سیستم عامل آن وجود دارد که می تواند پیامک های خاص را قفل کند. بدین صورت که با وارد کردن یک شماره خاص از یک کاربر خاص اس ام اس های دریافتی از سمت آن را قفل خواهید کرد. تفاوتی ندارد مخاطبی که پیام آن را قفل کرده اید یک کاربر عادی است یا یک نمایندگی پیامک، در هر صورت شما قابلیت ارسال اس ام اس را از او گرفته اید. اما این روش نیز مانند بلاک  کردن موقتی است و می توانید پس از مدتی به حالت قبل برگردانید.

 

تفاوت بلاک کردن با قفل پیامک :

یکی از تفاوت های بین این دو این می باشد که اگر شما شماره ای را بلاک کنید از زمانی که ارسال پیامک محدود شده دیگر امکان دیدن آن پیامک ها وجود ندارد ولی در قفل پیامک اینگونه نیست و در قفل پیامک امکان تماس از آن شماره محدود نخواهد شد . 

 

 

لغو دریافت اس ام اس با مطالعه دقیق هر پیامک :

قفل پیامک در هر سیستم عامل دستورالعمل خاص خود را دارد اما قبل از آن که تبلیغات پیامکی را  قفل کنید پرتکرارترین اس‌ام‌اس‌های خود را بررسی کنید، گاهی یک پیامک برای شما ارسال می شود از یک ارسال پیامک انبوه بوده که حاوی اطلاعات مفیدی برای شما است. برای مثال اس ام اس هایی که از نمایندگی پیامک شیراز برای افراد ارسال می شود در تمامی موارد شامل یک پیشنهاد شگفت انگیز و فوق العاده است یا یک لینک ارزشمند و کاربردی و مهم در آن وجود دارد.

پس حتما اول بررسی کنید و بعد قفل پیامک را فعال کنید. همچنین در برخی از این پیامک ها  شرکت‌ها یا اپراتورهایی که سامانه پیام کوتاه داشته اند به آسایش کاربران خود نیز توجه کردند و برای آنها در پایان تبلیغات اس ام اسی خود یک کد ساده گذاشته اند که برای قفل پیامک از آن کد می توانید به سادگی استفاده کنید.

 

روش فعال سازی پیامک برای گوشی های مختلف :

سیستم عامل ios:

با فعال سازی گزینه Do not disturb  در تلفن همراه های آیفون نوتیفیکیشن های پیامک برای شما دیگر به نمایش در نمی یاید. هر زمان که نیاز باشد می توانید به پیامک ها دسترسی پیدا کنید و نیازی به ریکاوری نمی باشد.

 

سیستم عامل اندروید:

در صفحه پیامک به قسمت تنظیمات رفته و گزینه message blocking را انتخاب کنید. در این صفحه شماره مورد نظر را وارد کرده و دیگر پیامکی از طرف شماره مسدود شده دریافت نخواهید کرد.

پیش از قفل پیامک اطمینان حاصل کنید که پیامک های ضروری از طرف ارسال کننده برای شما ارسال نمی شود. چون در غیر اینصورت از پیامک های کاربردی نیز غافل خواهید شد.

 

 

پیام رسون

گاهی برای  قفل هر پیامک کافی است با شماره اپراتور آن ارتباط برقرار کنید اما ما در پیام رسون  به هیچ عنوان این پیشنهاد را به شما نمی کنیم چرا که این کار باعث می‌شود که ارسال اس‌ام‌اس های  کاربردی که بعضاً از یک نمایندگی سامانه پیامک به صورت اختصاصی برای شما ارسال شده است را از دست بدهید و این کار موجب از دست دادن برخی فرصت ها می شود چرا که اکثر سامانه های پیامک از جمله سامانه پیام کوتاه شیراز تمامی ارسال پیامک های خود را با توجه به متن و کاربرد آن پیامک به صورت اختصاصی ارسال می کند.

 

جهت خرید پنل پیامکی از سامانه پیام کوتاه پیام رسون اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها: