سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آغاز محرم با سامانه پیامکی پیام رسون

1402-04-27 23:57:15 312 0 0

محرّم‏ و صفر است که اسلام را نگه داشته است‏

 

 

شرکت اهورا اطلس فارس ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام به تمامی عزیزانی که با سامانه پیام کوتاه شیراز آشنایت دارند پیشنهاد می‌کند که با خرید پنل پیام کوتاه از سامانه پیامکی پیام رسون شروع به ارسال پیامک به مخاطبین خود کنند . این پیامک ها می‌تواند متن هایی همچون پندهایی از عاشورا باشد یا آدابی که مستحب است در ماه محرم به جا آورده شود با این کار شما میتوانید به طور غیر مستقیم خودتان را به مشتریان سابق خود یادآوری کنید و آنها را به مشتری وفادار خود تبدیل کنید .

 

همچنین باید به اطلاع شما همراهان همیشگی نمایندگی سامانه پیامکی پیام رسون برسانیم که سامانه‌ پیامک شیراز به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم روی اپراتور ۹۰۰۰ خود تخفیف ۳۰ درصدی گذاشته است تاشما عزیزان در صورت مشتاق بودن برای خرید اپراتور ۹۰۰۰ از سامانه پیامکی شیراز از این فرصت استفاده کنید و نسبت به خرید اپراتور ۹۰۰۰ هرچه سریع تر اقدام کنید. 

 

 

پیام رسون :

اگر از مشتریان وفادار سامانه پیامکی پیام رسون هستید و قبلا از سامانه پیامک شیراز ،  پنل پیامکی خریداری کرده اید ، می‌توانید در قسمت ثبت خرید با وارد کردن نام شرکت خود از ۱۰ درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید .

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید.


 

برچسب ها: