سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

آغاز محرم با پیام رسون

18 مرداد 1400 946 0 0

 

ماه محرم نخستین ماه تقویم  هجری قمری است و به اعتقاد مسلمانان  از جملهٔ ماه های حرام  محسوب می‌شود .
 محرم نخستین ماه از ماه‌های دوازده‌گانه قمری و یکی از ماه‌های حرام است که در دوران جاهلیت و نیز در اسلام، جنگ در آن تحریم شده‌بود. البته این ماه برای شیعیان بسیار مقدس می‌باشد؛ آن‌ها برای گرامی داشتن این ماه برای حسین بن علی  گریه کرده و سینه‌زنی و هیئت می‌گیرند و کسانی که به هیئت بروند را غذا می‌دهند، زیرا معتقد هستند که این کارها پس از مرگ به آن‌ها نفع می‌رساند و گناهان آن‌ها آمرزیده می‌شود.
روزهای محرم اصولا آدابی دارد که در کتب مختلف نقل شده است .

 

 

شرکت اهورا اطلس فارس ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام به تمامی عزیزانی که با سامانه پیام کوتاه آشنایت دارند پیشنهاد می‌کند که با خرید پنل پیام کوتاه از نمایندگی پیامک شروع به ارسال پیامک به مخاطبین خود کنند . این پیامک ها می‌تواند متن هایی همچون پندهایی از عاشورا باشد یا آدابی که مستحب است در ماه محرم به جا آورده شود و میتوانید به طور غیر مستقیم خودتان را به مشتریان سابق خود یادآوری کنید و آنها را به مشتری وفادار خود تبدیل کنید .


شما میتوایند برای خرید پنل پیام کوتاه و اطلاع از تعرفه های پنل پیامک و اپراتور ۹۰۰۰  وارد سایت سامانه پیام کوتاه شیراز شوید و اطلاعات دقیق از خرید و نحوه ارسال را مطالعه کنید .

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید .

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب