سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آموزش افزایش کاربران سایت با پیام رسون

1401-02-30 14:21:23 619 0 0

اگر از همراهان سامانه پیام کوتاه شیراز باشید با خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که مطلب این مقاله بر مقاله های دیگری که در سایت نمایندگی پنل پیامکی پیام رسون به ثبت رسیده است بسیار متفاوت خواهد بود ، چرا که در این مقاله میخواهیم چند راهکار برای همکارانی که در نمایندگی های دیگر مشغول به کار هستند ، بدهیم تا بتوانند  نرخ عضویت کاربران را در سایت شان  افزایش دهند. 

 اگر شما خواننده عزیز در نمایندگی پنل پیامکی مشغول به کار هستید پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله  با سامانه پیام کوتاه شیراز همراه باشید .

 

بررسی عدم ثبت نام در نمایندگی پنل پیامکی :

یکی از سم های مرگباری که باعث شده کسی در وردپرس ثبت نام نکند ورود با ایمیل است در واقع پس از تغییر نسخه 4.5 وردپرس این امکان به کاربر داده شد که از طریق ایمیل خود وارد حساب کاربری شود یا ثبت نام را آغاز کند . این روش برای کاربران حرفه‌ای بسیار راحت بود چرا که تجربه در سایتی امن  یک مزیت محسوب می‌شد . اما کاربران غیر حرفه‌ای در همین مرحله اول دچار مشکل می شدند حتی بعضا دیده شده که کاربر با مشاهده گزینه ایمیل در فورم کلاً از ساخت حساب کاربری منصرف شده است . 

 

 

قابلیت کاربری برای بهینه سازی سایت با حذف ایمیل:

با غیر فعال کردن ایمیل ثبت نام در وردپرس و جایگزین کردن ارسال کد ورود با پیامک انبوه علاوه بر اینکه امنیت سایت و کاربران فراهم می شود راحتی را به کاربران حرفه ای و غیر حرفه‌ای نیز می دهد .

( در اینجا باید به این نکته اشاره کنیم که ثبت نام از طریق ایمیل این ریسک را داشت که امنیت کاربر به خطر بیفتد چرا که کاربران معمولا ایمیل خود را از حالت خصوصی خارج می‌کند و اینکه هر شخص آدرس ایمیل خود را با افراد حقیقی و سایت های مختلف به اشتراک می‌گذارد و برای ورود به سایت های مختلف معمولا از یک ایمیل استفاده می‌کند و همین موضوع فرصت سوءاستفاده برای برخی افراد را فراهم می کند .) 

دیجیتس  یکی از پلاگین‌های محبوب وردپرس است که جایگزین مناسبی برای ایمیل ثبت نام محسوب می‌شود. دیجیتس برای تسهیل فرایند ثبت نام کاربران در سایت طراحی شده است. پس از نصب افزونه دیجیتس ،  قابلیت ایجاد حساب کاربری با استفاده از شماره موبایل به سایت اضافه می‌شود. همچنین امکان تأیید شماره موبایل اشخاص نیز وجود دارد. استفاده از شماره سیم‌کارت برای همه راحت‌تر از ایمیل است.

ارسال پیام تأیید ثبت نام از طریق اس ام اس را می‌توان با کدنویسی سایت نیز انجام داد. هرچند، برای بسیاری از مدیران سایت‌ها نصب افزونه نسبت به نوشتن کد راحت‌تر است. با گنجاندن گزینه شماره موبایل در فرم ثبت نام سایت، نرخ عضویت کاربران افزایش خواهد یافت. بسیاری از مردم، به صندوق پیام‌های ایمیل دسترسی ندارند یا کار با پست الکترونیک برایشان راحت نیست. حتی برخی دیگر تاکنون هیچ ایمیلی نداشته‌اند. اگر قابلیت ساخت حساب کاربری با شماره موبایل فراهم شود، امکان جذب مخاطبان بیشتر به سایت راحت‌تر می‌شود.

 

 

پیام رسون 

در این مقاله سعی کردیم به همکاران دیگری که در نمایندگی پنل پیامکی مشغول به کار هستند راهکاری را نشان دهیم تا بتواند افزایش کاربران برای سایت شان را فراهم کند چرا که تایید پیامکی یک جایگزین خوب و موفق به جای ایمیل است که علاوه بر راحتی برای کاربران می‌توانند روی برندینگ سایت هم تاثیر بگذارند چرا که هر چه افراد بیشتری در سایت حساب کاربری ایجاد کند شهرت یک برند افزایش پیدا می‌کند .

در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانید از تیم پشتیبانی ما در پیام رسون کمک بخواهید .

برچسب ها: