سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آموزش منتورینگ با پیام رسون

1400-06-04 16:59:33 1607 0 0

آیا تا به حال کلمه منتورینگ را شنیده‌اید و می‌دانید معنای آن چیست و یا چه کسی است. اگر می خواهید با منتورینگ و وظایف آن آشنا شوید تا پایان این مقاله با پیام رسون همراه باشید .

 

منتورینگ چیست ؟
منتورینگ یا مربی گری در کسب و کار یکی از راه‌های جذب و حفظ کارمندان است امروزه با گسترش کسب و کارهای مختلف یکی از دغدغه‌های سازمان ها داشتن کارمندانی وفادار است که خالصانه و با تمام وجود برای سازمان ها کار کنند که در این بین برای حفظ این گونه کارمندان منتورینگ  می آید. در واقع منتورینگ یک نوع حمایت خارج از چارچوب سازمانی است.

 

 منتور کیست؟
 منتور یا مربی فردی با تجربه ی بالا نسبت به افراد تازه وارد به سازمان است که با دارا بودن دانش بالاتر در حوزه کاری اقدام به آموزش فرد می‌کند .این فرایند آموزش  نسبتا طولانی تر از حالت عادی آموزش های ديگر است و باعث ایجاد یک رابطه مبتنی بر اعتماد دوطرفه می شود .

 


چرا منتورینگ اهمیت دارد ؟
بر اساس داده‌های موجود یک چهارم افراد مستعد پس از استخدام در یک سازمان بعد از یک سال به دلیل عدم علاقه به کار و یا ناکافی انگاشتن فعالیت‌هایشان انگیزه خود را از دست می دهد اما منتور  با نشان دادن جنبه های جذاب فعالیت در سازمان و کمک به فرد بدون چشم داشت باعث ایجاد یک حس اعتماد درونی می شود.

 

  هدف منتور چیست ؟ 

هدف منتور افزایش توانایی های افراد و انتقال تجربه افراد ماهر به کارکنان جدیداست تا باعث پیشرفت شغلی آنها و ارتقای کلی سازمان شوند ‌.

 

کلام آخر: 
در این مقاله که توسط تیم تحریره نمایندگی سامانه پیامک به ثبت رسیده است سعی کردیم شما را با اصطلاح منتور  و منتورینگ  آشنا کنیم. اگر فردی هستید که شغل منتوری و مربی گری را دارید خیلی راحت میتوانید با خرید پنل پیامک و ارسال پیامک خیلی راحت خودتان را به افراد جامعه معرفی کنید و در کارتان موفق باشید . 

شما میتوانید پنل پیامک را از نمایندگی پیامک تهیه کنید و سامانه پیام کوتاه شیراز تا رسیدن شما به موفقیت در کنارتان خواهد ماند .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از سامانه پیام کوتاه اینجا را کلیک کنید .

برچسب ها: