سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

ارسال لینک در اس ام اس مهم ترین قابلیت پنل پیامکی

1401-11-09 10:51:50 145 0 0

طی ده سال گذشته‌، استفاده از شبکه‌های اجتماعی به طور پیوسته افزایش یافته است. آمارها نشان می‌دهد که تا سال ۹۸ ، بیش از ۵۰ درصد ایرانی‌ها از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. علاوه بر این‌، نزدیک به ۸۰ درصد کاربران رسانه‌های اجتماعی با موبایل وارد اپلیکیشن می‌شوند. در حال حاضر ، تبلیغات اس ام اسی به دلیل تأثیرگذاری مشهور است. هزاران مشاغل در حال بهره گیری از قدرت بازاریابی پیامکی برای ارتقا روابط با مشتری خود هستند. دلیل آن واضح است چراکه ۹۰ درصد از گیرندگان پیامک، عموما ۳ دقیقه پس از دریافت آن را باز کرده و می‌خوانند. علاوه بر این، طبق تخمین بیش از ۳۰٪ لینک را باز می‌کنند. این آمار بسیار بالاتر از نرخ بازکردن برای ایمیل است. با توجه به آمارها می‌توان گفت یکی از بهترین و ارزانترین روش‌ها برای جذب مشتری،کاربر یا افزایش ورودی به سایت یا اپلیکیشن، ارسال لینک کوتاه در اس ام اس است که اکثر کسب و کارها با خرید پنل پیامکی از سامانه پیام کوتاه این کار را انجام میدهند . 

تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون همراه باشید تا بیشتر با چگونگی ارسال لینک هر شبکه اجتماعی در متن پیامک تبلیغاتی خود آشنا شوید .

برچسب ها: