سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل

26 بهمن 1395 3022 69 0

سامانه پیام کوتاه  پیام رسون (شرکت اهورا اطلس فارس) یک سامانه ارسال پیام انبوه می باشد که همواره سعی دارد رضایت مشتری های خود را با ارتقاء کیفیت و جلب نظر ایشان حفظ نماید.

استفاده از خدمات پیام کوتاه در بین مردم جهان از محبوبیت زیادی برخوردار است. به عقیدهٔ بسیاری از مردم، استفاده از این خدمات به دلیل «ارزان بودن» به سرعت فراگیر شده‌است. در حال حاضر ۸۳ درصد از کاربران انگلیسی و ۷۹۹ درصد از کاربران آلمانی تلفن همراه از سرویس پیام کوتاه استفاده می‌کنند. همچنین پیش‌بینی شده‌است که تعداد پیام‌های ارسالی تا سال ۲۰۱۲ به ۳٫۷ تریلیون برسد. این رقم دو برابر تعداد پیام‌های کنونی است.

در همین راستا و در جهت هدفمند سازی ارسال ها و در نهایت نتیجه بهتر شما مشتریان عزیز در ضمینه تبلیغات , قسمت ارسال پیامک از روی نقشه گوگل را با روشی گرافیکی و زیبا برای شما ایجاد نموده ایم.

شما به راحتی از منوی ارسال،زیر شاخه ارسال از روی نقشه قادر به ارسال های هدفمند پیامک از روی نقشه می باشید؛به اینصورت که تنها در محدوده ها و موقعیت های جغرافیایی مورد نظر خود به تبلیغات موثر پرداخته و از پرداخت هزینه اضافی جهت تبلیغات بی اثر رهایی می یابید.

سامانه پیام کوتاه پیام رسون با توجه به تنوع تعرفه های پیامکی و امکانات و بستر های  موجود در پنل پیامک کلیه نیازهای مشتری را پوشش می دهد.

همچنین امکان اعطای نمایندگی پنل پیامک  به افراد واجدالشرایط نیز  وجود دارد.

 

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب