سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

ارسال پیامک با شماره مجازی

11 بهمن 1399 416 0 0

خیلی از مردم فکر می‌کنند که این روزها دیگر از سامانه ارسال اس ام اس استفاده نمی شود، اما باید این نکته را خاطر نشان کرد که بیشتر اطلاعات حساس همانند جزئیات بانکداری، رمزعبور opt و غیره هنوز از طریق ارسال اس ام اس  انجام می‌شود. اما در این ما بین یک مسئله باعث درگیری  ذهن انسان می شود، آن هم این است که شما به هر کسی که پیامک ارسال می کنید به طور خودکار شماره خود را به آن شخص داده اید و شاید دلتان بخواهد بدون اینکه اطلاعات شخصی شما به اشتراک گذاشته شود بتوانید پیامک ارسال کنید.

باید به  شما این مژده را بدهم که  این عمل در واقع ممکن است و تعداد زیادی از سایت ها از جمله اهورا اطلس فارس هستند که می توانند به شما سرویس های پیام رسانی با شماره مجازی را ارائه دهند.

شماره مجازی چیست :

شماره مجازی در واقع یک شماره تلفن است که وجود حقیقی نداشته ولی در عین حال می تواند بسیاری از امکاناتی که یک شماره تلفن واقعی در اختیار کاربران خود قرار می دهد را ارائه دهد.

به زبان ساده تر شماره مجازی یکی از امکاناتی است که با استفاده از آن می توانید بدون داشتن سیم کارت از شماره تلفن همراه  بهره مند شوید. این شماره تلفن بسته به نوع سرویسی که از آن استفاده می‌کنید دارای امکانات متفاوتی از جمله توانایی ارسال و دریافت پیامک، توانایی برقراری تماس و غیره هستند.

عمچتین اگر شما دارای یک شماره مجازی باشید میتوانید به سادگی و بدون داشتن سیم کارت از یک شماره تلفن همراه مربوط به یک کشور دیگر هم  استفاده کنید. معمولا اکثر شرکت های ارائه دهنده این خدمت یک شماره را به  طور رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا کاربران بتوانند از سرویس شماره مجازی رایگان بهره مند شوند.

کاربرد شماره مجازی:

- ایجاد همزمان چند اکانت متفاوت در شبکه‌های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی

- امکان تماس صوتی و تصویری با خارج از کشور و دریافت و ارسال پیام کوتاه

- به دلیل اعمال فشار ناشی از تحریم بسیاری از وب سایت ها و شرکت ها از ارائه خدمات به افراد ایرانی خودداری می کنند، شما با این شماره مجازی می توانید از خدمات آنها استفاده نمایید.

نحوه فعالسازی شماره مجازی :

شرکت اهورا اطلس فارس به شما این امکان را می‌دهد که با عضویت در نمایندگی پنل پیام کوتاه بتوانید شماره دلخواه خود  داشته باشید. در این رنج می توانید ۷ رقم را به صورت دلخواه انتخاب کنید. به زبان ساده تر به شما یک پنل اس ام اس رایگان داده میشود و با خرید شارژ به میزان دلخواه ارسال اس ام اس به کد پستی، ارسال اس ام اس منطقه ای و غیره با کمترین تعرفه ارسال اس ام اس را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 جهت فعالسازی ارزان ترین پنل پیامک خود از نمایندگی سامانه پیام کوتاه اینجا را کلیک کنید .

09172172039

02128423301

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب