سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

ارسال پیامک برای سازمان های مذهبی

12 فروردین 1400 721 0 0

شاید در نگاه اول مراکز مذهبی و پیامک چندان سنخیتی با هم نداشته باشند. چرا که زیاد دیده‌ایم در حین یک مراسم یا رویداد مذهبی، جوانان سرگرم کار کردن با گوشی موبایل خود باشند. در نتیجه این تصور در ذهن ما شکل گرفته است که فناوری‌های مدرن باعث فاصله گرفتن نسل جدید از مذهب شده است. اما پیام رسون پیشنهاد میدهد که اگر این ابزار مدرن بخش چنین بزرگی از زندگی جوانان ما را تشکیل می‌دهد، چرا از خود این ابزار برای تعامل و نزدیک شدن به آنها استفاده نکنیم؟ وقتی که تلفن همراه تا این حد در زندگی مردم جامعه نفوذ کرده است، چرا باید آن را به عنوان دشمن دین مردم ببینیم؟ به جای آن می‌توانیم از همین ابزار برای حضور بیشتر دین در زندگی مردم استفاده کنیم. در ادامه سامانه پیامک شیراز بیشتر در مورد مزایا و کاربردهای پیامک به عنوان یک ابزار مدرن برای مساجد و مراکز مذهبی مثل سازمان بسیج، هیئت‌ها و ... صحبت می‌کند پس تا پیایان این مقاله با سامانه پیام کوتاه شیراز همراه باشید .

 

 

در اینجا نمایندگی پیام کوتاه شیراز چندین راه استفاده از پیامک را همراه با توضیحات و مثال‌هایی برای شما اورده است .

  • آیات و احادیث را مستقیماً به اعضأ ارسال کنید. :شما می‌توانید آیات و احادیث مرتبط با روز را برای مخاطبان ارسال کنید و به آنها کمک کنید تا در تمام طول هفته ارتباط مستقیمی با دین داشته باشند.

 

  • اعضأ را نسبت به تغییر برنامه‌های خود مطلع کنید. : اگر قصد دارید به خاطر وضع نابسمان هوا کلاس قرائت قرآن خود را لغو کنید کافیست هشدارهای پیامکی ارسال کنید که نهایتاً در چند دقیقه به دست تمام شاگردان می‌رسد.

 

  • اعضا را از مراسم‌ها و رویدادهای پیش رو آگاه کنید : آیا می‌خواهید مطمئن شوید که همۀ اهل محل در مراسم شما حضور خواهند داشت. با استفاده از ارسال پیامک انبوه به محله یادآوری لازم را به آنها بکنید. این پیامک شما در لحظه به دست مخاطبان می‌رسد و مطمئن خواهید بود که هیچکس بی‌اطلاع نیست.

 

  • فعالیت‌های خیرخواهانه خود را به اعضأ اطلاع دهید : پیامک یک روش فوق‌العاده برای با خبر کردن اعضا از برنامه‌های انسان دوستانۀ شما است. به این ترتیب می‌توانید تمام اهل محل را در یک فعالیت خیرخواهانه درگیر کنید و نتیجۀ بهتری از آن بگیرید.

 

  • برنامۀ کلاس‌های خود را به اطلاع مخاطبان برسانید : آیا قصد دارید کلاس‌هایی را برای اهل محل برگزار کنید؟ با ارسال اس ام اس منطقه ای این موضوع را به آنها اطلاع دهید و دعوت کنید تا در این کلاس‌ها ثبت‌نام کنند.

 

  • به زبان جوانان صحبت کنید تا به آنها نزدیک شوید.:  آیا می‌دانستید که در ردۀ سنی 15 تا 25 سال، پیامک بیشترین استفاده را به عنوان یک کانال ارتباطی شخصی دارد؟ از این مزیت پیامک برای نزدیک شدن به جوانان استفاده کنید.

 

  • نظر اعضأ را نسبت به تصمیمات خود جویا شوید. آیا قصد پیاده کردن یک تصمیم را دارید و می‌خواهید نظر اعضأ را هم در مورد آن بدانید. با استفاده ازارسال  پیامک یک نظرسنجی برگزار کنید و از پاسخ‌های آنها برای پیاده کردن هر چه بهتر این تصمیم استفاده کنید.

 

اما کاربردهای ارسال  پیامک در همینجا به پایان نمی‌رسد. مواردی که تا به اینجا گفته شد تنها چند کاربرد کوچک از پیامک به حساب می‌آید و شما می‌توانید ازارسال  پیامک به روش‌های گوناگون دیگری نیز استفاده کنید. تولدها و مناسبت‌ها را به اعضأ تبریک بگویید، با استفاده از پیامک برای ختم قرآن به صورت دسته‌جمعی برنامه‌ریزی کنید، یک مسابقه مذهبی برگزار کنید و اطلاعات دینی مخاطبان را بسنجید، یک دعا را با اعضأ به اشتراک بگذارید و ... در واقع، به جرأت می‌توان گفت که هیچ محدودیتی برای آنچه ارسال می‌کنید وجود ندارد.

 

جهت مشاوره رایگان به پشتیبانی نمایندگی پیام کوتاه شیراز تماس حاصل فرمایید و جهت خرید پنل پیامک شیراز از سامانه پیام کوتاه شیراز اینجا را کلیک کنید .

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب