سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

استراتژی تبلیغات پیامکی پیام رسون

1401-03-05 23:41:04 1101 0 0

این روزها اگر در بهترین لوکیشن شهر خود مغازه داشته باشید باز هم نمی توانید به آن درآمدی که مد نظرتان هست برسید ، چرا که بازار اینترنت خیلی بزرگتر از بازار فیزیکی شده است و در دنیای به روز و مدرن ما فروش اینترنتی بسیار رایج تر است .

یکی از این روش‌های مدرن که می‌تواند با هزینه بسیار کم شما را به درآمد بالا و افزایش فروش برساند استفاده از پنل پیامکی می باشد .

ما امروز در این مقاله می خواهیم شما را با استراتژی تبلیغات پیامکی بیشتر آشنا کنید پس تا پایان با نمایندگی پنل پیامکی پیام رسون همراه باشید .

 

 

استراتژی تبلیغات پیامکی :

شاید افرادی باشند که گمان کنند تبلیغات پیامکی راه حل آسان و مفید است اما باید این موضوع را به آن‌ها خاطرنشان کرد که درست است که تبلیغات پیامکی بسیار مفید و تاثیرگذار میباشد ، اما آسان نیست چرا که اگر اصول و قوانین بازاریابی و تبلیغات پیامکی را رعایت نکنیم نه تنها برای ما مفید نیست بلکه ممکن است ما را نسبت به تبلیغات پیامکی ناامید کند .

در زیر به یک سری اصول در تبلیغات پیامکی اشاره کردیم که اگر آن را با دقت مطالعه کنید و در عمل از آنها بهره ببرید مطمئن باشید که در تبلیغات پیامکی خود حتماً موفق خواهید شد .

 

 

اصول تبلیغات پیامکی :

شما دارای هر محصولی که باشید باید در اولین مرحله محصول خود را به طور 100 درصد بشناسید و عاشق محصول خود باشید  و ویژگی بارز ان را نسبت به دیگر کالاهای مشابه شناسایی کنید و مطمئن باشید که محصول شما باعث می‌شود که مخاطبتان زندگی راحت تری داشته باشد. در واقع آنقدر به محصول خود ایمان داشته باشید که مطمئن باشید اگر مخاطب شما از محصول خریداری نکند حتما ضرر خواهد کرد و برای اینکه از محصول شما خریداری شود، هر کاری را انجام می‌دهید.

اگر به این فکر می‌کنید که ارسال پیامک تبلیغاتی باعث مزاحمت مخاطبتان می‌شود، یعنی یا به محصول خود مطمئن نیستید یا اینکه ضرر کردن مخاطب برای شما اهمیتی ندارد.

در مرحله دوم مخاطب هدفتان را به خوبی بشناسید و عاشق آن شوید. شناخت مخاطب هدف از مهمترین عنصر فروش به روش تبلیغات پیامکی است.

به زبان دیگر اگر شما به محصولتان ایمان داشته باشید و عاشق کار ومحصولتان باشید اما از آن برای فردی که مناسب آن نیست تبلیغ کنید، وقت و هزینه تان را بیهوده صرف کرده اید.

شناخت مخاطب هدف یعنی اینکه شما افراد را با خصوصیات و ویژگی های بارز محصولتان تطابق دهید.

یکی از راه های شناخت مخاطب، استفاده از نمایندگی های پیامک است. در نمایندگی پیام کوتاه معمولا بانک جامعی از شماره موبایل افراد وجود دارد که آنها را دسته بندی کرده اند. مثلا بر اساس سن، جنسیت، محل سکونت، شغل، تحصیلات و...

 

پیام رسون :

شما خیلی راحت میتوانید با خرید پنل اس ام اس از نمایندگی پیام کوتاه شیراز یک بانک شماره موبایل جامع داشته باشید که بر اساس آن ابتدا اقدام به ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه کنید و سپس از بین افراد، آنهایی که به سایت شما مراجعه کرده اند و از محصولتان استقبال کرده اند را شناسایی کنید و آنها را جز مخاطبین هدف خود قرار دهید.

 

جهت خرید پنل اس ام اس از سامانه پیام کوتاه شیراز اینجا را کلیک کنید .

برچسب ها: