سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

اشتباهات رایج در ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی

23 اسفند 1399 630 0 0

اکثر مردم وقتی که می خواهند کاری را شروع کنند، برای آن که در آن کار به شکست برخورد نکنند باید از کسانی که قبلا در این کار سررشته داشته و از فوت و فن کار اطلاع دارد، کمک طلب کنند. در غیر این صورت برای بدست آوردن تجربه و مهارت کافی باید زمان زیادی را صرف کند.

 

 پیام‌رسون در این مقاله سعی دارد چند اشتباه رایج در ارسال اس ام اس تبلیغاتی را به شما معرفی کند.

پس تا پایان این مقاله با سامانه پیام کوتاه شیراز همراه باشید.

 

زمانی که سعی دارید در کسب و کار خود پیشرفت کنید و از ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه استفاده کنید، باید به نکات زیادی توجه کنید چرا که اگر از تبلیغات اس ام اسی که یکی از بهترین روش تبلیغ است به درستی استفاده نشود باعث از دست رفتن مشتریان بالقوه خواهد شد.

با  ۶ روش اشتباه نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی بیشتر آشنا شوید.

 

 

1_ انتخاب مخاطب اشتباه برای ارسال پیامک تبلیغاتی:

 اولین اشتباه و مهمترین اشتباه در ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاب مخاطبین نادرست است چرا که هر کدام از مشتریان دارای شخصیت، علایق، نیازهای متفاوت و غیره هستند. پس قطعاً یک متن تبلیغاتی روی مشتریان به یک  اندازه تاثیر گذار نخواهد بود.

پس دسته بندی مخاطبان و تفکیک آنها بر اساس  پرسونای مخاطب می تواند از بروز این مشکل جلوگیری کند.

سامانه پیامک شیراز که یکی از پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه ایران شناخته شده با قابلیت ویژه و بانک شماره موبایل در دسته بندی های مختلف بهترین انتخاب است.

 

2_انتخاب متن نامناسب برای تبلیغات پیامکی :

خلاقیت در نوشتن تبلیغات پیامکی اهمیت بسیاری دارد به طوری که در چند کلمه و دو  جمله کوتاه بتوانید مخاطب خود را مشتاق به خرید کردن کنید. همچنین در متن پیامک نباید از غلط املایی استفاده شود و اینکه متن طوری باشد که برای هر کس با هر سنی و با هر ضریب هوشی قابل فهم باشد.

شما می‌توانید با اعتماد به نمایندگی پیامک شیراز از متن های فوق العاده پیام‌رسون  بهره مند شوید.

 

3_ زمان نامناسب ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی :

کاهش شانس جلب توجه مخاطب، با زمان نامناسب ارسال پیامک رابطه مستقیم دارد چراکه ارسال اس ام اس تبلیغاتی زمانی که باعث مزاحمت برای مخاطب شود  باعث نادیده گرفتن متن پیامک شده و حتی از بی ملاحظه بودن شرکت و ارگان شما نیز گله مند می شوند.

سامانه پیامک شیراز با در اختیار گذاشتن تست تبلیغات پیامکی برای کاربران خود قصد دارد تا مشتریان بهترین بازه زمانی را برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی خود پیدا کنند.

 

4_ ارسال پیامک تبلیغاتی در فواصل کوتاه:

 این روزها اکثر مردم به دلیل مشغله کاری زیاد فراموشکار شده‌اند و یا آنکه ممکن است به دلیل تنوع بالا در همه کالاها و محصولات، برند شما را فراموش کند. پس با یک بار معرفی خود و تبلیغ کالا هیچ وقت کسی به موفقیت و شهرت  نرسیده است. پس برای یادآوری خود لازم است که در فواصل زمانی منظم تبلیغات پیامکی داشته باشید.

 

5_ پیامک تکراری:

 قطعاً همه ما از تکراری بودن بیزار هستیم و زمانی که چیزی برایمان تکراری باشد و هیچ گونه جذابیت و پیشنهادی هیجان انگیز نداشته باشد، باعث نادیده گرفتن از سمت ما می شود. پس  این اشتباه رایج در ارسال پیامک تبلیغاتی نداشته باشد که با ارسال  پیامک تکراری  باعث کسالت مخاطبین خود شوید.

 

6_ احترام به نظر مخاطبان:

 به مشتریان خود این حق انتخاب را بدهید که در صورت عدم تمایل به دریافت پیامک از جانب شما به راحتی انصراف دهند. درست است که ریزش آمار مشتریان و انصراف آن ها بسیار ناخوشایند است اما با این حال شما باید به نظر مخاطبان خود احترام بگذارید. در واقع اصرار بیش از حد به افرادی که تمایل به دریافت تبلیغات اس‌ام‌اسی از جانب شما را ندارند می تواند تاثیر  بسیار بدی روی آنها بگذارد. بعضی افراد با استفاده از روش های نامعقول مانند ارسال پیامک با ترموکس می‌خواهند به هر قیمتی که شده پیامک های بیشتری به دست افراد برساند که این کار بسیار اشتباه و غیر اخلاقی است.

 

برای مشاوره بیشتر به نمایندگی پیام کوتاه شیراز مراجعه کرده و از مشاوره  آنها بیشتر مطلع شوید.

 

جهت خرید به نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز مراجعه کنید.

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب