سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

افزایش بازدهی تبلیغاتی در بازاریابی دیجیتال

22 آذر 1397 674 0 0

افزایش بازدهی تبلیغاتی در بازاریابی دیجیتال

 

 

پنل اس ام اس

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

همانطور که گوشی های هوشمند به سطح رکورد زنی خود می رسد ، سطح برنامه های دیگر نیز در حال ارتقاء خود هستند . درحال حاضر یکی از داغ ترین برنامه هایی که تقویت شده است برنامه(AR)  است که محیط های زنده و واقعی را با استفاده از ورودی تکمیلی کامپیوتری ترکیب می کنند.

 

** پنل اس ام اس **

 

در حال حاضر AR یک واقعیت درکسب و کار امروزی است و به سرعت در حال رشد است . در سال 2013 ، درآمد حاصل از واقعیت افزوده تلفن همراه حدود 180 میلیون دلار بود . طبق گزارشات اخیر ، برنامه های کاربردی AR و سرویس های AR  به میزان قابل توجهی در تولید رشد خواهد داشت که برآورد آن  1.2 میلیارد دلار تا سال پیش بینی شده است .

 

** پنل پیامک شیراز **

 

صنعت تلفن همراه به نفع خود برای افزایش قدرت در برنامه های AR کمک فراوانی کرده است ، در کل AR  به عنوان بخش ضروری از کسب و کار در اتخاذ استراتژی های بازاریابی و تبلیغات تلفن همراه است و وعده داده است بخش بزرگی از آینده برنامه های بازاریابی تلفن همراه باشد .

 

** پنل پیامک **

 

در اینجا و در حال حاضر، AR  توسط تیم بازاریابی تلفن همراه در سراسر جهان به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. در کانادا ، Volkswagen  از بیلبوردهای AR-interfaced استفاده می کند که کاربران iPhone و iPad  را قادر می سازد تا Beetles مجازی را در خیابان های ونکوور و تورنتو اجرا کنند . این پرتاب ویدیوی بیش از 100 هزار نمایش در چند هفته اول تولید کرد و باعث ایجاد جهنمی از فولکس واگن شد . استارباکس با استفاده از ترفند مشابه ، از یک فنجان استفاده کرد ، به طوری که دوستداران قهوه ، چیزی برای نوشیدن به جز قهوه آنها را سرگرم نمیکند.

 

** اپراتورتبلیغات صوتی **

 

تا کنون ، کمپین هایی مانند AR ، ویترینی از امکانات تکنولوژی برای پرطرفدار بوده اند . با این حال بسیار هیجان انگیز هستند و اشاره به نوع جدیدی از تبلیغات و بازاریابی تلفن همراه دارند . با پیشرفت تکنولوژی ، توسعه دهندگان بیشتر با زاویه ای تازه در مورد توانایی  AR در حال فعالیت هستند . بازاریابان تلفن همراه ، توسعه دهندگان بازی ها و هر کسی که در هنرهای خلاق ،  فعالیت می کنند ، برنامه های AR را بخشی از ساخت بازاریابی دیجیتال میدانند که به طور فزاینده ای در جامعه درحال رشد است .

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

**09164900129**07137325725**

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب