سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

افزایش تعرفه ایرانسل ، رایتل ، همراه اول در سال ۱۴۰۱

1401-01-08 15:46:58 1975 0 0

فناوری های جدید در دو دهه اخیر تأثیرات بسیاری بر زندگی داشته اند و تا حد زیادی سبک زندگی ما را تغییر داده اند. تلفن همراه از پدیده هایی است که زندگی جوامع بشری را خیلی زیاد تحت الشعاع قرار داده است به طوری که تمامی بازاریابی ها و تبلیغات امروز توسط تلفن همراه انجام می‌شود .

 

همانطور که میدانید در حال حاضر بازاریابی پیامکی و ارسال اس ام اس یکی از بهترین روش تبلیغ در بین دیجیتال مارکتینگ ها می باشد چرا که نسبت به روش های تبلیغاتی دیگر از تعرفه پایین تری برخوردار است . حال این بازاریابی پیامکی توسط سه اپراتور موجود در ایران که همراه اول ، ایرانسل و رایتل می باشد صورت می گیرد . این شرکت ها با ارائه خدمات به زیرمجموعه های خود که همان نمایندگی پیامک می باشد که این امکان را برای افراد دیگر فراهم کرده‌اند که بتوانند با خرید هر یک از اپراتورهای مدنظرشان ارسال پیامک تبلیغاتی انجام دهند . 

حال با وارد شدن به سال جدید تمامی این شرکت‌ها افزایش تعرفه داشته‌اند . در زیر علاوه بر اینکه به تاریخچه هر یک از شرکت های می پردازیم به شما اطلاع می‌دهیم که در سال ۱۴۰۱ هر اپراتور چند درصد افزایش تعرفه داشته است .  تا پایان با سامانه پیام کوتاه شیراز همراه باشید .

 

ایرانسل :

تاریخچه: 

شرکت ایرانسل از زمانی که در مزایده اپراتوری دوم تلفن همراه برنده شد تا الان سالهای پر تلاشی را پشت سر گذاشته و همواره برای ارائه خدمات و محصولاتی نو آورانه و مطابق با آخرین فناوری روز دنیا ، تلاش کرده .این تلاش ها را می‌توان در لقب هایی که به این شرکت داده شده است را مشاهده کرد از جمله ( برترین عرضه کننده خدمات ارتباطی سال کشور ) .

علاوه بر آن شرکت ایرانسل برای اولین بار در ایران سرویس اینترنت 4Gرا با بیشترین سرعت باند پهن در کشور ارائه داده است. 

 

تعرفه ایرانسل در سال ۱۴۰۱

این شرکت با ورود به سال جدید از همان اول فروردین روی تمام بسته های خود اعم از مکالمه ، اینترنت ،  پیامک و ... افزایش ۱۰۰ درصدی را در نظر گرفته که در پی آن نمایندگی سامانه پیامک که ارائه دهنده پنل پیامک به مشتریان بوده‌ ،  باید این افزایش قیمت ها را روی پنل پیام کوتاه خود اعمال کنند. 

 

همراه اول :

تاریخچه: 

شرکت همراه اول در سال ۷۳ با ظرفیت سازی برای آن 9۲۰۰ شماره در شهر تهران با مسئولیت امور ارتباطات سیار شرکت مخابرات ایران آغاز به کار کرد و در ۱۹ مرداد همان سال با واگذاری ۴ سیم‌کارت به نهاد ریاست جمهوری برای اولین بار عرضه رسمی سیم کارت در ایران را آغاز کرد .این شرکت در حال حاضر با ارائه سرویس هایی همچون اینترنت نسل ۳ و ۴ وای فای اول ، باشگاه فیروزه ای ،سیم‌کارت کودک ،سیم کارت دانشجو ،و غیره توانست مشترکین  بسیاری را برای خود داشته باشد که این مشترکین در حال حاضر شامل ۶۸ میلیون در ۱۲۴۵ شهر می باشد .

 

تعرفه همراه اول در سال 1401 :

شرکت همراه اول نیز با ورود به سال جدید همانند دیگر شرکت ها شامل افزایش تعرفه می باشد لذا شرکت اعلام کرده که این افزایش تعرفه از اول اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ اعمال می شود که در پی آن سامانه های پیامک نیز می توانند این افزایش تعرفه را روی پنل های پیامک خود داشته باشند. 

 

رایتل :

تاریخچه:

شرکت رایتل سومین اپراتور سراسری تلفن‌همراه شناخته شده که وابسته به سازمان تامین اجتماعی می باشد . اسم این شرکت از دو کلمه جداگانه تشکیل شده رای که به معنای خرد ،هوش  و اندیشه است و بخش دوم آن تل می باشد  .این شرکت نیمه خصوصی بوده و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده و در همین زمان کم توانسته به عنوان ( سریع ترین اینترنت همراه کشور ) شناخته شود

 

تعرفه رایتل در سال ۱۴۰۱: 

این شرکت همانند دیگر شرکت ها با ورود به سال جدید از افزایش تعرفه برخوردار بوده است این افزایش تعرفه مانند ایرانسل از اول فروردین ماه بوده که این مجوز را به نمایندگی پیامک می دهد که افزایش تعرفه را روی پنل های اس ام اس خود اعمال کنند .

 

پیام رسون

همه افرادی که از پنل پیامک برای بازاریابی پیامکی خود استفاده می‌کند با این موضوع آشنا هستند که هر سال با ورود به سال جدید همه شرکت ها و نمایندگی های پیامک با افزایش تعرفه مواجه هستند .

سامانه پیام کوتاه شیراز برای آنکه در هزینه های شما برای خرید پنل پیامک صرفه جویی کند با توضیح کامل هر اپراتور و مشخص کردن نقاط مثبت و نقاط منفی هر اپراتور به شما این امکان را می‌دهد که بر اساس نوع نیازتان اپراتور مورد نظرتان را خریداری کنید و نخواهید هزینه اضافی پرداخت کنید . همچنین پنل های پیامک که شامل پنل پایه ،اقتصادی ،شرکتی و تجاری میباشد را نیز به صورت کامل در سایت سامانه پیام کوتاه شیراز معرفی کرده ایم تا با شناخت کامل بتوانید انتخاب درست را انجام دهید

 

همچنین این مژده  را باید به مشتریان همیشگی نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز  بدهیم که این شرکت با توجه به افزایش قیمت از طرف اپراتورها در سال گذشته دست از  حمایت مشتریان وفادار خود بر نداشته واز افزایش قیمت‌ها با توجه به فشارهای که به لحاظ رشد هزینه‌ها وجود دارد، قیمت ارسال پیامک انبوه را ثابت نگه داشته است و همچنین طرح های تخفیف دار را در زمان های مختلف به مشتریان پرمصرف خودمعرفی میکند .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

برچسب ها: