سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

انتقال پیامک به گوشی دیگر

12 اسفند 1399 333 0 0

امروزه با زیاد شدن مدل های گوشی های مختلف، همه مردم دوست دارند که به روز ترین گوشی را در دستان خود داشته باشند. اما در این میان نیاز است که موارد ضروری نظیر پیامک ها، و دیتاهای ارزشمند را به گوشی جدید خود انتقال دهیم.

 

در این مقاله سامانه پیام کوتاه شیراز قصد دارد نحوه ی انتقال پیامک ها و موارد ضروری به گوشی دیگر را آموزش دهد، پس تا آخر این مقاله با پیام رسون همراه باشید.

 

 

انتقال پیامک های شخصی و شرکتی :

پیامک های موجود در همهٔ گوشی ها به دو دسته تقسیم می‌شوند، یکی پیامک های شخصی و دیگری پیامک های تبلیغاتی یا شرکتی.

اگر پیام های شخصی را بخواهید انتقال دهید، سامانه پیامک شیراز به شما راهی آسان و کاربردی را پیشنهاد می‌دهد اما اگر صاحب کسب و کارهای کوچک هستید و یا شرکت دارید، پیشنهاد ما از سمت سامانه پیامک شیراز این است که از پنل اس ام اس استفاده کنید.

حال موارد زیر را مطالعه کنید و از نحوه انتقال پیامک ها مطلع شوید .

 

 

1_ انتخاب اپلیکیشن معتبر :

انتخاب یک اپلیکیشن برای انتقال پیامک های قدیمی به گوشی جدید راه مناسبی است، اما در صورتی که یک اپلیکیشن معتبری را برای انتقال دیتا انتخاب کنید، چراکه بسیاری از نرم افزارها در سطح وب معتبر نیستند.

شما می‌توانید برای انتخاب یک اپلیکیشن مناسب از اپ های معتبری همانند گوگل، سامسونگ که تایید شده است را انتخاب کنید.

 

2_ بک آپ گرفتن از گوشی قدیمی :

در مرحله دوم بعد از باز کردن اپلیکیشن روی گزینه بک آپ کلیک کنید و بعد از آن فقط نیاز است که یک پوشه جدید را ایجاد کنید و زمانی که صرف آن می‌شود بسته به حجم اطلاعات شماست.

 

3_ نصب اپلیکیشن در گوشی جدید :

بعد از تمام شدن فرایند بک آپ گیری در گوشی قدیمی، باید همان اپلیکیشن را در گوشی جدید نصب کنید. بدین صورت که با استفاده از بلوتوث، اطلاعات کارت حافظه خود را به گوشی جدید انتقال دهید تا بک آپ گرفته شده از پوشه فایل ها، به گوشی جدید منتقل شود.

به این نکته توجه کنید که وجود پوشه در گوشی جدید بدین معنی نیست که اطلاعات ذخیره شده اند بلکه حتما باید فرایند restore کردن را کامل انجام دهید  و نکته دیگر که باید به آن توجه کنید، این است که گوشی شما حتما باید شارژ داشته باشد چراکه اگر گوشی خاموش شود فرایند به شکل ناقصی انجام می‌شود.

 

نمایندگی پیامک شیراز همواره سعی می‌کند اطلاعات مفیدی را درباره با تکنولوژی و راهکارهای شاده در رابطه با گوشی و کامپیوتر را به همراهان همیشگی خود ارائه دهد.

 

جهت سفارش پنل پیامک شیراز از سامانه پیام کوتاه شیراز اینجا را کلیک کنید.