سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

انواع کارت ویزیت الکترونیک

4 فروردین 1400 428 0 0

انواع کارت ویزیت الکترونیک :

 

همانطور که در مقاله قبل در سامانه پیام کوتاه شیراز مطالعه کردید، در مورد مزیت های مهم و ضروری کارت ویزیت الکترونیک صحبت شد.

پیام رسون  در این مقاله سعی دارد که انواع کارت ویزیت الکترونیک را به شما معرفی کند پس با سامانه پیام کوتاه شیراز همراه باشید.

 

 

انواع کارت ویزیت الکترونیک:

 

کارت ویزیت الکترونیک به دو دسته crm و ussd تقسیم می شود.

 

نوع اول crm:

این نوع کارت ویزیت در بستر سیستم پیامکی مخابرات است و برای استفاده از آن باید یک پنل پیامکی خریداری کنید. در این نوع از کارت ویزیت اگر فردی کد اختصاصی کسب و کار را به سامانه مورد نظر پیامک کند تمام اطلاعات کاری شامل خدمات، آدرس، تلفن همراه و... را در تلفن همراه خود دریافت خواهد کرد که این اطلاعات هر لحظه به وسیله تلفن همراه صاحب کارت ویزیت قابل ویرایش هستند.

در یک همچین شرایطی اگر کارت ویزیت چاپی باشد حتماً برای تغییر باید چاپ مجدد گرفته شود.

 

نوع دوم ussd :  

این نوع کارت ویزیت در بستر ussd است. در این نوع کارت ویزیت، پنل اختصاصی به کسب و کارها در بستر سرشماره های * یا # فعال سازی می شود و کافیست مشتریان کد مخصوص کسب و کار را از این طریق وارد نماید تا تمامی اطلاعات از جمله تلفن تماس، راه های دسترسی و... برایشان به نمایش در آید.

 

شرکت همراه اول و ایرانسل معمولاً از نوع دوم کارت ویزیت استفاده می کند و برای شما خواننده عزیز نمایندگی پیام کوتاه شیراز نوع دوم کارت ویزیت بسیار آشنا تر است.

 

پیام رسون با در بر داشتن هر دو نوع از کارت ویزیت الکترونیک آماده ارائه انواع خدمات به شما عزیزان است و به دلیل استقبال بی‌شمار شما عزیزان تصمیم داریم که روی پنل پیام کوتاه شیراز خود ۲۰ درصد تخفیف ارائه دهیم تا شما همراهان همیشگی نمایندگی پیامک شیراز بتوانید ار ارزان ترین شیوه تبلیغات برای کسب و کار خود استفاده کنید.

جهت خرید پنل پیام کوتاه به سامانه پیام کوتاه شیراز مراجعه کنید .

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب