سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

اپراتور تبلیغات صوتی

1398-01-03 12:32:24 884 0 0

 

پیامک صوتی

 

 

 

پنل اس ام اس

 

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

امروزه ، پیامک صوتی ، به اندازه ای قدرتمند است ، که با پیام کوتاه و پیامک متنی برابری میکند . همچنین ویژگی های مشابه مطلوب بسیاری دارد که به اشتراک  می گذارد  ،  اپراتور تبلیغات صوتی  ،  یکی از استراتژی ها و ابزار موثر در تبلیغات پیامکی  و  تبلیغات صوتی است ،  که برای ارسال پیام ها  ، با پنل اس ام اس و پنل پیامک ، می تواند به طور موثر چندین نفر را در یک زمان هدف قرار دهد . پیامک صوتی با استفاده از صداهای واقعی ضبط میشوند و یا از ابزار تبدیل متن به گفتار استفاده کرد.

 

استفاده از پیامک صوتی و تبلیغات صوتی ، در بازاریابی و تبلیغات ، مزایای زیادی دارد ، که در ادامه به آن اشاره میکنیم .

 

ارائه خدمات به مشتریان

 پیام های صوتی دارای انعطاف پذیری هستند و  می توان در صورت لزوم ، نسبت به نیاز آن را سفارشی کرد و تغییر داد . همچنین میتوان پیام ها را  برنامه ریزی کرد که در زمان ها و مناسبتهایی ، اجرا شوند که برای مشتریان شما بهترین کار باشد .

 

با مخاطبین ایجاد تعامل کنید ، . اینکار به مشتریان اجازه  می دهند تا  با استفاده از تلفن همراه هوشمند خود ، پاسخ دهند و تماس گیرنده را به یک پسوند دیگر (مانند تیم فروش یا خدمات مشتری) و یا یک منو دیگر هدایت کنند . تنظیم آسان فهرست "تماس تلفنی" نیز می تواند به شرکت شما اجازه دهد تا بلافاصله پس از درخواست ، به حفظ حریم خصوصی افراد احترام بگذارد.

 

 استفاده از پنل اس ام اس صوتی و پنل پیامک صوتی یک روش کارآمد و موثر برای ارسال اطلاعات بازاریابی و تبلیغات است ، همچنین می توان برای جمع آوری اطلاعات مشتری از طریق منوهای تماس ، پاسخ به نظرسنجی ها و تأییدات ، اقدام به ایجاد پایگاه داده مشتری با داده های ارزشمند کرد .

 

 

 

ارائه اطلاعات سفارشی یا انتقادی

شما میتوانید برای ارسال پیام های صوتی از اسکریپت استفاده کنید ، این یعنی این که شما می توانید اطلاعات تبلیغاتی شخصی خود را بلافاصله به مخاطبین و مشتریان خاص ارسال کنید و همچنین می توانید با به روز رسانی های مهم ، به کارمندان و پرسنل دسترسی داشته باشید.

 

 

 افزایش بهره وری داخلی

پیام های صوتی بسیار مقرون به صرفه است و به شما اجازه می دهد تا به طور همزمان ، برای بسیاری از مخاطبین و مشتریانتان حضورتان را اعلام کنید ، همچنین یکپارچگی و یکنواختی و نظم خاص در ارسال پیامها را تضمین کنید . با استفاده از پیام رسون صوتی ، می توانید اطمینان حاصل کنید که ، مشتریان ،  کارکنان و اعضای زیر مجموعه ی شما  ، هشدارها و اعلان ها را  جهت  به روز رسانی لازم و ضروری را دریافت کرده باشند ، به این طریق مجموعه اطلاعات و داده هایتان کامل میشود .

 

بسیاری  از  شرکت ها  ،  موسسات  و  تولیدیها  ،  که  جهت  پیشرفت  و  ارتقا  در  شغل و  تجارتشان  از بازاریابی اس ام اسی و تبلیغات پیامکی استفاده کرده اند ،  به این  درک رسیده اند که بسیاری از استراتژی های بازاریابی و تبلیغات تلفن همراه بسیار موثر ، مفید و کارساز است  و از صمیم قلب ،  سپاسگذار و قدردان  از این اعجوبه در  صنعت تبلیغات و بازاریابی تلفن  همراه هستند .

 

 

.ما توان آن را داریم تا صدایتان را به گوش همه برسانیم

09164900129**07137325725

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه