سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

اپراتور پیام صوتی

1400-08-17 14:04:45 1510 0 0

امروزه خلاقیت در نوع تبلیغات باعث برتری شما نسبت به رقیب هایتان می‌شود و اصلی ترین رکن در مارکتینگ می‌باشد .
تبلیغات بسیار گسترده بوده و انواع مختلفی را دارد و هر کسی بسته به نیازش و نوع کسب و کارش ، روش تبلیغ خود را انتخاب می‌کند. 
حال یک نمونه از تبلیغات ،اپراتور پیام صوتی می‌باشد که بسیار در مشتری مداری و ارتباط  با مشتری موفق بوده است ، چراکه شما می‌توانید خیلی راحت منظور و هدف خود را به مخاطب خود انتقال دهید .اپراتور پیام صوتی امکاناتی شبیه پنل اس ام اس را دارد با این تفاوت که به جای متن ، یک فایل صوتی را ارسال می‌کند. در اپراتور پیام صوتی شما باید از قبل صدای خود را ضبط کنید که برای این کار هیچ نیازی به دستگاه های پیشرفته نیست و خیلی راحت می‌توانید با تلفن همراه خود این کار را انجام دهید و با گذراندن چهار مرحله که در زیر به شما گفته می‌شود می‌توانید پیامک صوتی خود را ارسال کنید .

 

 

مرحله ۱ انتخاب و پرداخت : 
در این مرحله شما باید نسبت به نوع کسب و کارتان پنل اپراتور صوتی خود انتخاب کنید و از نمایندگی پنل پیامک مد نظرتان ، خرید را انجام دهید .

 

مرحله ۲ آماده سازی : 
در این مرحله شما پیامتان را به صدا تبدیل می‌کنید و سپس آن را بارگذاری می‌کنید . نکته ای که در اینجا حائز اهمیت می‌باشد اینست که فردی که مسئول ضبط صدا می‌باشد باید لحن خود را بسیار گیرا و جذاب کند طوری که مخاطب با شنیدن آن احساس آرامش کند . همچنین می‌توانید برای گیرا تر بودن صدای ضبط شده ، در پشت صدا یک موزیک آرام را پخش کنید .

 

مرحله ۳ بانک شماره های ارسالی : 
در این مرحله با توجه به کسب و کارتان ، باید صنف مخصوص را انتخاب کنید. انتخاب های شما می‌تواند بر اساس مورد های زیر باشد .
ارسال بر اساس کد پستی 
ارسال بر اساس منطقه 
ارسال از روی نقشه گوگل 
ارسال به صنف شغلی مد نظرتان 

 

مرحله ۴ ارسال پیام صوتی : 
در این مرحله نمایندگی پنل پیامکی را که انتخاب کرده اید شروع به ارسال پیام صوتی شما می‌کند. 
نکته مهم در این مرحله انتخاب نمایندگی پنل پیامک است که بسیار مهم می‌باشد چراکه نمایندگی پنل پیامک باید از سرورهای قدرتمند استفاده کند تا ارسال پیام صوتی با تاخیر انجام نشود در غیر این صورت شما ساعتی را که انتخاب کرده اید برای ارسال پیام صوتی به تاخیر می‌افتد و شاید باعث اذیت و مزاحمت برای مخاطبین شود و این کار نتیجه ای عکس را برای شما خواهد داشت .
همچنین بانک شماره موبایلی که نمایندگی پنل پیامک در اختیار شما قرار می‌دهد خیلی زیاد در جذب مشتری مهم می‌باشد. پس در انتخاب نمایندگی سامانه پیام کوتاه دقت کنید .


سامانه پیام کوتاه پیام رسون: 


نمایندگی پنل پیامک شیراز یکی از ارائه دهندگان اپراتور پیام صوتی به مخاطبین خود می‌باشد که با در بر داشتن ۱۰ سرور قدرتمند می‌تواند با سرعت و دقت بالا پیام های صوتی شما را در زمان تعیین شده ارسال کند همچنین با در اختیار گذاشتن بانک شماره موبایل جامع به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهیم که در کمترین زمان مخاطبین هدفتان را به مشتری های دائم شما تبدیل کند چراکه سامانه پیام کوتاه شیراز این امکان را دارد که صدای شما را به صورت همزمان برای انبوهی از مخاطبین تلفن ثابت و همراه ارسال کند و تعرفه ی آن را به صورت پالسی با شما محاسبه کند .
همچنین این قابلیت در سامانه پیام کوتاه پیام رسون وجود دارد  که اگر کسی بخواهد برای تبلیغات خود همزمان هم از ارسال پیامک استفاده کند هم ارسال پیام صوتی می‌تواند اپراتور ۹۰۰۰ را از نمایندگی پنل پیامک خریداری کند .

برچسب ها: