سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

اپراتور 1000

1400-07-19 15:24:32 1614 0 0

حتماً برای شما هم پیامک‌های تبلیغاتی زیادی در طول روز ارسال می‌شود. شاید حتی به این موضوع هم دقت کردید که این پیام‌ها با شماره‌های متفاوتی فرستاده می‌شوند. امروز ما در این مقاله که توسط تیم تحریره سامانه پیام کوتاه شیراز به ثبت رسیده است قصد داریم فقط در مورد خطوط ۱۰۰۰ صحبت کنیم و از مزایا و معایب آن بگوییم تا اگر قصد خرید پنل پیام کوتاه دارید در انتخاب خود دقت نظر داشته باشید .پیشنهاد میکنم تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیامک همراه باشید . 

 


تاریخچه اپراتور ۱۰۰۰ رهیاب گستر : 

شرکت رهیاب رایانه گستر با سرمایه گذاری شرکت خدماتی تاید واتر به عنوان سرمایه‌گذار اصلی در سال 1377 راه اندازی شد. و پس از آن اپراتور 1000 در سال 1384 به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه معرفی شد. 
مزایای اپراتور 1000 در سامانه پیام کوتاه بسیار زیاد است و نحوه انتخاب شماره های 1000 کاملا آزاد می باشد و هیچ محدودیتی برای انتخاب شماره وجود نخواهد داشت. به عنوان مثال شما می توانید شماره همراه خود را پس از سرشماره 1000 قرارداده و در صورتی که این شماره قبلا و توسط ارگان یا فرد دیگری  فعال نشده باشد می‌توانید  آن را به عنوان شماره اختصاصی خود فعال نمایید. این ارقام بین ۶ تا ۱۴ رقم متغیر می‌باشد.  

حال که با اپراتور 1000 آشنا شدید بهتر است با مزایا معایب آن هم  آشنا شوید .


مزایای خطوط 1000 :

- تعرفه مناسب پیامک و خطوط

- سرعت بسیار بالا در ارسال

- قابلیت انتخاب شماره دلخواه بعد از پیش شماره 1000

- سرعت بالا و خرید سیستمی شماره

- کیفیت بالای گزارشات پیام

- به روز نمایی گزارش ها

- ارسال پیامک هدفمند  و دریافت فایل گزارش ( نکته : خطوط 1000 بازگشت هزینه پیامک های نرسیده به مخابرات و بلک لیست پیام های تبلیغاتی پس از دریافت گزارشات را دارد .)

- تماس با پشتیبانی پیام رسون  در تمام روزهای هفته، از ساعت 8 صبح تا 10 شب

- 30 روز عودت وجه 

- قدیمی ترین خطوط در حوزه پنل پیامکی و مورد استفاده شرکت ها و برندهای مشهور 

 
معایب خطوط 1000:

- تفاوت شماره های سفارشی با شماره های غیر سفارشی

- رنج بالای تعداد شماره های بلک لیست پیامک تبلیغاتی

- قیمت بالای ارسال پیامک به اپراتورهای غیر همراه اول

- ضریب قیمت 1.2 ارسال نسبت به دیگر اپراتور ها

 

پیام رسون :


اگر قصد تبلیغ دارید و می‌خواهید از بهترین روش تبلیغ یعنی بازاریابی پیامکی استفاده کنید می‌توانید با توجه به شرایط کسب و کارتان ، اپراتور 1000 را انتخاب کنید اما باید ابتدا نسبت به خرید پنل پیامک اقدام کنید سپس درخواست سر شماره خط 1000را بدهید .
سامانه پیام کوتاه شیراز به عنوان یکی از پیشگامان ارائه‌دهندۀ خدمات پیام کوتاه با شرکت رهیاب رایانه گستراین امکان را دارد ، که خط اختصاصی با شماره 1000 را برای کاربرانش فراهم کند و به عنوان یکی از پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران تا رسیدن شما به موفقیت همراهتان خواهد بود
.

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

برچسب ها: