سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

اپراتور 5000

1400-08-13 14:56:33 2589 0 0

امروز ما در سامانه پیام کوتاه پیام رسون می خواهیم به کالبد شکافی اپراتور ۵۰۰۰ بپردازیم . اپراتوری که خود به زیر شاخه های مختلف تقسیم می شود و هر کدام از خطوط ۵۰۰۰ از یک شرکت مخصوص ارائه می‌شود . اما تمامی این پنل پیامک ۵۰۰۰ دارای ویژگی‌هایی هستند که در تمامی آنها یکسان بوده.

اگر می خواهید با تمامی خطوطی که با پیش شماره ۵۰۰۰ شروع می شود آشنا شوید تا پایان این مقاله با نمایندگی پنل پیامک همراه باشید. 

 

 

اپراتور 50001 و 50009 رهیاب پیام گستران : 

این شرکت که از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در زمینه ارسال پیامک با پیش شماره ۵۰0۰۱ و ۵۰0۰۹ آغاز کرده است و تاکنون توانسته خدمات قابل توجه را به نمایندگان و کاربران خود ارائه دهد . در حقیقت رهیاب پیام گستران اپراتور اصلی خطوط ۵۰۰۰۱ و ۵۰۰۰۹ است این شرکت در حوزه خدمات مبتنی بر محتوا و انواع خدمات ارزش افزوده نیز فعالیت دارد . روند فعالیت این شرکت به صورت نماینده محور بوده و برای نمایندگان خود پنل مجزا در نظر گرفته است تا سیستم محاسبه خرید خطوط و پیامک به نحوی جداگانه  قابل پیگیری باشد. 

 

اپراتور 50002 و 50005 شرکت سرزمین هوشمند :

شرکت دانش بنیان سرزمین هوشمند در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران مستقر است و با اپراتور پیامک ۵۰۰۰ فعالیت می‌کند . این شرکت سرشاخه ۵۰0۰۲ را و ۵۰0۰۵ را اختیار دارد و به ارائه خدمات پیامکی به صورت کاربری و نمایندگی می پردازد .

 

اپراتور 50004 شرکت ارمغان راه طلایی :

این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز کرده و پس از چندین سال فعالیت در این زمینه به عنوان اپراتور ارسال و دریافت پیام کوتاه با پیش شماره ۵۰۰۰ شناخته شده است . پیش شماره ۵۰0۰۴ مربوط به شرکت ارمغان راه طلایی است . پنل های پیامکی ویژه کاربران و نمایندگان خدمات ارزش افزوده از جمله امکاناتی است که در حوزه خدمات مبتنی و پیامک توسط شرکت دانش بنیان ارمغان راه طلایی ارائه می شود. 

 

سامانه پیام کوتاه پیام رسون به عنوان کارگزار شرکت‌های رهیاب پیام گستران سرزمین هوشمند و ارمغان راه طلایی ارائه دهنده تمام خطوط با پیش شماره ۵۰۰۰ به مشتریان می باشد و همچنین ضریب پیامک ۵۰۰۰ در  نمایندگی پنل پیامک برای شرکت رهیاب پیام گستران ۱/۱۲ می باشد و برای شرکت ارمغان راه طلایی ۱/۳۹ می‌باشد .

 

مزایا و معایب اپراتور ۵۰۰۰ : 

اپراتور ۵۰۰۰ مانند تمامی اپراتورهای دیگر از مزایا و معایبی برخوردار است که معایب آن بسیار کمتر از مزایا بوده و تنها عدم داشتن دلیوری در موبایل های همراه اول اپراتور ۵۰۰۰  از عیوب پنل پیامک 5000 محسوب میشود . در زیر به مزایای اپراتور ۵۰۰۰ می پردازیم. 


- ارسال پیام کوتاه بر اساس سن و جنسیت : با توجه به اینکه این اپراتور برای بانک شماره موبایل از پردیس همراه اول وب سرویس بانک شماره موبایل دریافت کرده است ، امکان ارسال بر اساس سن و جنسیت را فراهم کرده است . 

 

- ارسال پیام کوتاه به شماره های ایرانسل : این اپراتور بانک شماره های ایرانسل را از طریق وب سرویس در اختیار نمایندگان قرار داده است و شما میتوانید از این بانک شماره جهت ارسال پیامک استفاده نمایید .

- سرعت بسیار بالا و گزارش دهی دقیق

- تعرفه ارزان پنل پیامک ۵۰۰۰ : اپراتور پیامک ۵۰۰۰ نسبت به سایر اپراتور های پیامکی موجود در ایران ، تعرفه مناسب تر و نسبتا ارزان تری دارد . که همین امر باعث شده تا تعداد استفاده کنندگان از خطوط پیامک ۵۰۰۰ به میزان قابل توجهی بالا رود.  شرکت های مانند اهورا اطلس فارس به مشتریانی را که ارسال‌های پیامکی ساده‌ای دارند و نیازمند امکانات خاصی بر روی پنل اس ام اس نیستند  ، آنها را به سمت ارسال پیام کوتاه با پیش شماره ۵۰۰۰ هدایت می کند تا مشتری مجبور به پرداخت هزینه های بالا برای ارسال پیامک نباشد و در عین حال از مزایای پنل پیامک ۵۰۰۰ نیز بهره مند شود. بنابراین انتخاب پنل پیامک ۵۰۰۰ به لحاظ تعرفه به نفع مشتری خواهد بود و همین امر باعث شده که پنل پیامک ۵۰۰۰ به لحاظ کیفی مورد تایید بانک ها و موسسات دولتی قرار گیرد .

 

پیام رسون :

اگر قصد تبلیغ دارید و می‌خواهید از بهترین روش تبلیغ یعنی بازاریابی پیامکی استفاده کنید می‌توانید با توجه به شرایط کسب و کارتان ، پنل پیامک 5000 را انتخاب کنید اما باید ابتدا نسبت به خرید پنل پیامک اقدام کنید سپس درخواست پیش شماره 5000 را بدهید .

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

 

برچسب ها: