سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

بازاریابی اس ام اسی برای کسب و کار کوچک بهترین تاکتیک است.

1 مرداد 1397 1212 0 0

بازاریابی اس ام اسی برای کسب و کار کوچک بهترین تاکتیک است.

 

پنل پیامک


از آنجا که سرویس پیام کوتاه دارای بالاترین حجم استفاده را دربین تمامی کانلالهای اجتماعی ومردم دارد، پس بهترین راه ، تبلیغات پیامکی است واین فقط آغاز کار است.

 

پنل اس ام اس برای هزاران سازمان به هر اندازه  و حجم کار در زمینه های مختلف بهترین انتخاب است.

با پنل پیامک و سامانه پیامک پیام رسون  به جذب مشتری ، تورهای خرید و ثبت سفارش ومهم تر از همه به شناخته شدن در بازار تجارت و  کسب و کار کمک می کند تا فهرست  مخاطب و راندمان کار خود را افزایش دهید.

بازار یابی پیامکی و متن پیامکی و ارسال انبوه پیامک ، به ایجاد آگاهی،شناخت و افزایش فروش کمک می کنند.

با نمایندگی پیامک و متن یادآوری و متن معرفی کالا ومحصول جدید هزینه ها را کم و  کارایی وخدمات به مشتری را افزایش دهید.

با پنل پیام کوتاه و پنل اس ام اس شیراز  برای کارآیی عملیاتی - یادآوری ها ، صورتحساب ، منابع انسانی وحتی مجالس و مهمانی ها وکسب وکارتان اطمینان خواهید داشت که کارهایتان هماهنگ و موفقیت را پیش رو دارید.

بعضی از بزرگترین شرکت های تجاری در جهان از بازاریابی پیامکی و پنل پیام رسون وپیامک تبلیغاتی استفاده می کنند تا منجر به تولید، افزایش فروش و وفاداری و ایجاد اعتماد برای مخاطبین و مشتریان شوند. خبر خوب که حتما نباید یک شرکت عظیمی باشید تا برای  افزایش تولید وفروش  از سامانه پیامکی استفاده کنید. بازاریابی  موبایلی و متن پیام کوتاه می تواند بر روی کسب و کار شما در هر اندازه ای وهر مرحله ای که باشید تاثیر باورنکردنی بگذارد.

 

چرا پیام کوتاه برای کسب و کار؟

این تنها دسترسی به خدمات بازاریابی کسب و کار با اس ام اس نیست که باعث می شود پیام کوتاه برای کسب و کار بسیار موثر باشد.بلکه 90٪ از پیام های متنی در عرض سه دقیقه از دریافت باز می شود،درحالی که ایمیل تنها 24٪آمار دارد. بازاریابی پیامکی برای کسب و کار4 تا 5 برابر بهتر از تبلیغات آنلاین برای ایجاد آگاهی از نام تجاری و افزایش قصد خرید بازده دارد .هنگامیکه به پنل پیام کوتاهوسامانه تبلیغات پیامکی  برای کسب و کار متصل باشید تا 8برابر از ایمیل بازده ای مثبت خواهید داشت.

 

چگونگی افزایش ارتباط با پیام کوتاه کسب و کار

قبلا عرض کردیم خدمتتون که پنل اس ام اس پیام رسون یک راه عالی برای جذب مشتریان به کسب و کار شما و افزایش فروش است،

 اما علاوه بر کمک به ایجاد یک پایگاه داده اطلاعات مشتری، یک سرویس پیام کوتاه برای کسب و کار کوچک نیز می تواند به حفظ مشتری کمک کند. با به طور منظم ارسال پیام های ویژه و تبلیغاتی، بازاریابی پیام های متنی می تواند مشتریان را تشویق می کنید تا با زمان و مکان مورد نظرشان آشنا و به روز باشند و به عنوان نشان دادن وفاداری،  آنها مشتریان جدیدی را به کسب و کار شما معرفی می کنند.

 

نظرسنجی پیامکی

 

راه دیگری برای افزایش مشارکت با بازاریابی  برای کسب و کارهای کوچک از طریق نظرسنجی است. مردم دوست دارند نظراتشان را بیان کنند و نظر ودیدگاه آنها بپرسد. مثلا :آیا که نان شیرینی مورد علاقه آنهاست؟استفاده از بازاریابی با پیام های متنی برای کسب و کار کوچک باعث جذب علاقه واشتیاق مشتری ومخاطب برای برقراری ارتباط می شود. این نمونه ای از پیام کوتاه برای کسب و کار است که می توانید در میان دوستان، خانواده ها و همکاران به اشتراک گذاشته شود، حال وقت این است مهم ترین تصمیم زندگی خود رابگیرید.

همین الان با ما تماس بگیرید وآینده شغلی و کسب وکار خود را رویایی کنید.

37325725-071

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب