سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

بازاریابی مدرن با پیام رسون

12 تیر 1400 2984 0 0

تا به امروز چقدر برای کسب و کارتان تبلیغات انجام داده اید و بی نتیجه بوده و چقدر بابت آن هزینه کرده اید ؟؟؟

بیاید روش های سنتی و قدیمی را که هزینه های گزاف دارد را دور بریزید و با بازاریابی هایی که نتیجه بخش بوده و تعرفه پایین دارد آشنا شوید .

ارسال پیامک از طریق نمایندگی پیامک که پنل پیامک دارند یکی از همین روش ها میباشد ‌.

بر همین اساس ، سامانه های پیام کوتاه زیادی در کشور شروع به فعالیت کردند . اما برای اینکه در بازاریابی مدرن نیز با شکست مواجه نشویم باید سامانه پیام کوتاه مناسبی را برای بیزینس خود انتخاب کنیم که یکی از پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه متناسب با کسب و کارتان باشد .

در این بین  یکی از بهترین و پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه ، شرکت اهورا اطلس فارس است که توانسته با ارائه پنل های متفاوت و گونه های مختلف ارسال پیامک از جمله ارسال پیامک بر اساس کد پستی ، ارسال پیامک منطقه ای ، ارسال انبوه پیامک به محله ، ارسال انبوه پیامک از روی نقشه ، ارسال پیام صوتی و ... این امکان را به مشتریان خود بدهد که ارسال پیامک خود را به هر روشی که دوست دارند شروع کنند و با گرفتن کمترین تعرفه پیام کوتاه به مشتریان خود این فرصت را می‌دهد که تمامی موارد ارسال پیامک را امتحان کنند و پر بازده ترین را انتخاب کنند  به همین خاطر پیام رسون به عنوان یکی از ارزان ترین پنل پیامک ایران شناخته شده است .

همچنین ما در پیام رسون مفتخر هستیم تا با ارائه اپراتور ۹۰۰۰ ( که هم به صورت پیامک متنی بوده و هم پیامک صوتی و برای ارسال به بلک لیست نیازی به خدماتی شدن ندارد ) نظر خیلی از بیزینس های کوچک و بزرگ را به خود جلب کنیم .

 

شما عزیزان میتوانید برای خرید پنل اس ام اس ارزان به نمایندگی سامانه پیام کوتاه مراجعه کنید و از آنجا اقدام به خرید پنل پیامک یا اپراتور ۹۰۰۰ کنید و بازاریابی مدرن خود  را با پیام رسون شرو‌‌ع کنید .

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب