سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

بازاریابی هدفمند

4 اردیبهشت 1398 784 0 0

هدفمندی تبلیغات

 

 

 


پنل اس ام اس

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

مدیریت بازاریابی هدفمند ، عبارت است  از :  فرآیند برنامه‌ریزی و اجرای طرح ، توزیع ایده ، کالا و خدمات ، به قصد انجام مبادلاتی،  که به تأمین اهداف انفرادی و گروهی  منجر گردد .  برخلاف استنباط سطحی رایج ، که مفهوم بازاریابی را ، ایجاد تقاضا ،  برای محصول می‌داند ، بازاریابی ، به طیف وسیعی از فعالیت‌ها گفته میشودکه ، با پنل اس ام اس و پنل پیامک ، به تحقیقات بازاریابی ، برنامه‌ریزی ، اجرا و کنترل پرداخته میشود .

 

 

اپراتور ارسال انبوه پیامک  ، در چارچوب اهداف از پیش تعیین شده به  بازاریابی  و تبلیغات پیامکی ، در مورد هدف بازار ، تولید کالای جدید ، قیمت‌گذاری ، کانال‌های توزیع کالا، ارتباطات ، برندسازی و تبلیغات ، فعالیت‌های لازم را برای رسیدن به اهداف کلی سازمان هدایت می‌کند.

 

 

 بازاریابی هدفمند ، مجموعه اقداماتی و برنامه‌ریزی هایی ، جهت چگونگی حضور ، در بازارها و میدان رقابت و ارائه  ، ( محصولات و خدمات )  نقشی پررنگ ایفا می‌کند. به یاد داشته باشید ، بازاریابی صرفاً ، برنامه‌ریزی کردن نوشتن و چند بند از وظایف و مشخص کردن زمان انجام آن‌ها نیست ، بلکه وجود یک تیم اجرایی قوی در این زمینه بسیار مهم است.

 

 البته می‌توان به این نکته  نیز اشاره کرد ، که وجود تیم‌هایی که ، میزان فاصله سازمان یا یک واحد خاص را با ارائه گزارش‌های دوره‌ای و مدیریتی مورد بررسی قرار می‌دهند و نیز حائز اهمیت است . به روشنی از تعاریف بالا مشخص است ، واحد بازاریابی ، کاری فراتر از فروش و جذب مشتری دارد  و این دو بخش کوچکی از کارهای عمده واحد بازاریابی محسوب می‌شود.

 

ما توان این را داریم ، تا صدایتان را به گوش همه  برسانیم .

09164900129***07137325725

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

 

 

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب